Wpis z mikrobloga

@jajesione: listem kod był, nie kojarzę żeby coś więcej było. Ale wprost mi napisali, że mi zablokowali, bo jestem niepełnoletni. Nie chcieli odpowiedzieć jak do tego doszli, nie było od tego żadnego odwołania. Nie prosili o dowód itp
@jajesione: jakieś konto miałem, ale nie byłem tam szczególnie aktywny. Zastanawia mnie to szczególnie, że nie wiem nawet czym mogłem podpaść, że w ogóle chcieli mnie sprawdzać. Żadnych przypałów nie robiłem.
@evilonep: po numerze gadu gadu można było wystalkować kogoś na nk, jeśli eksportował tam swoją listę znajomych, a o ile dobrze pamiętam, to niektórzy komunikowali się przez gg na allegro. Może rok urodzenia w nazwie maila?
@jajesione: gg zapewne podawałem do komunikacji w aukcjach. Wtedy chyba to było popularniejsze sformuowanie niż teraz oferty. Na upartego pewnie po nitce do glebka jakoś by mogli do tego dojść, tylko pytanie komu się chciało to robić i co spowodwalo, że wzięli mnie na celownik :-) login był neutralny, nawet nie używałem go nigdzie indziej, bez cyfr.
@waters: moje dopiero 12, ale to drugie, bo na pierwszym wyłapałem negatywa za to że jakiś Janusz przez miesiąc nie wysyłał mi towaru, więc zamówiłem od innego no i jak w końcu przyszedł od Janusza to go nie odebrałem (za pobraniem), a tak miałbym piękne konto 16 lat, czyli większość mojego życia. Straszne to jest w #!$%@?.