Wpis z mikrobloga

Ciekawe co sobie myśli teraz Pater xD
Przez lata budował narrację jacy Ruscy to dobrzy ludzie, tylko pod złym panowaniem. Że Ruski to Ci ostatnią koszulę odda, że Ruscy to taki samodzielny, pomysłowy i bez zbędnej biurokracji kraj.
Naród, gdzie te wszystkie "chore" zachodnie zwyczaje są skutecznie ukracane przez zwykły chłopski rozum.
#rosja #ukraina #wojna #polskiyoutube
bajerka - Ciekawe co sobie myśli teraz Pater xD
Przez lata budował narrację jacy Rus...

źródło: comment_1649780426m15VlXN0cvKzOTr8AH3s25.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale miał gościu odwagę, żeby tam spac u ruskich pod gołym niebem albo u obcych ludzi. W sumie muszę bardziej szczęście niż odwagę.
  • Odpowiedz
@bajerka: akurat wczoraj sobie jeszcze raz odpaliłem i pomimo ewidentnego bzika na punkcie tego kraju to według mnie całkiem obiektywnie przedstawia rzeczywistość i wtrąca mało opinii
  • Odpowiedz
...ludzie z sercem na dłoni (o ile zachowujesz się tak jak im się podoba)


@bajerka Czyli finalnie zobrazował ich mentalność robiąc to obiektywnie. Słowo klucz, robił to obiektywnie. W podobny sposób przedstawiał swoje podróże po Europie starając się zachować balans pokazując pełne spektrum danej nacji czy regionu. Jeśli naprawdę oglądałeś jego serię kilka razy to chyba musiałeś pić równocześnie z wirtualnym Paterem, skoro wyciągasz tak błędne wnioski.
  • Odpowiedz
ciekawe co u zoomera ruska, który jest ukraincem


@memory: Widzę, że pousuwał swoje filmy i zmienił kanał na "zoomer archiwum" ¯\_(ツ)_/¯
Pewnie siedzi gdzieś w Petersburgu w fabryce trolli i zakłada coraz to nowe konta zielonek na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bajerka: Swoją drogą Pater miał srogo pod kopułą. Pamiętam jak się kiedyś zesrał, bo strażnik na przejściu granicznym w Norwegii śmiał go wypytywać co ma w plecaku. A już najbardziej go obruszyło bo ten norweski urzędnik nie był w typie blond wikinga tylko azjaty - więc jak jakiś mongoł śmie się pytać białego europejczyka na jego rodzimym kontynencie o takie rzeczy xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@AntyBohater: A właśnie! Co z nim, bo mi przypomniałeś xD. Ja go kojarzę z to jest droga gdzie robił zajebiste składanki z ruskich dróg i naprawiał Ładę xD.

Potem kojarzę, że streamował MMA i s--------ł na syberię i koniec. Co się z nim stało potem, zanim wylądował z fabryce trolli xD.
  • Odpowiedz
@MateMizu: Sporadycznie go oglądałem. Jakoś ze 2 tygodni z ciekawości wszedłem na jego kanał czy może zamieścił jakiś film o wojnie ale nie było nic nowego - tylko w komentarzach się śmiali, że pewnie siedzi pojeździe opancerzonym gdzieś pod kijowem xD Teraz znowu wchodzę i widzę, że duża część filmów została usunięta ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bajerka: Jemu to najbardziej podobało się w Rosji jak c-----o i swojsko było. Bez biurokracji, z piwem na spirycie w butelce po mineralce i gaciami przyklejonymi do rowa dżemem z potu, brudu i kupy. Jak w domu.
Najbardziej gardził zachodnią Europą i Stanami, bo nie pozwalali mu spać na trawnikach.
  • Odpowiedz