Wpis z mikrobloga

#wakacje #podroze #podrozujzwykopem
Szukam jakiegoś pomysłu na wakacje, może ktoś coś ciekawego podpowie. Jadę z dziewczyną, możliwe, że będą jeszcze 2 osoby. Budżet około 6k (zakładając ze będą 2 osoby), termin wrzesień. Ciepły kraj, w którym można sobie coś popływać i pozwiedzać. W zeszlym roku bylismy na Malcie i było super. Myślałem nad:
- północne Włochy (jeziora, mediolan, toskania)
- Madera (problematyczne loty?)
Szukam jakiejś alternatywy dla nudnej Turcji w allinclusive ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wyspy Kanaryjskie
  • 13
@Rouksa: Może Hiszpania i jej Andaluzja, całkiem tanio, jest gdzie leżeć i się popluskać no i sporo do zobaczenia, plus świetna pogoda i jedzenie
- północne Włochy (jeziora, mediolan, toskania)


@Rouksa: A czemu akurat północne? We wrześniu nie będzie na północy jakoś super przyjemnie jak się planuje pływać. Wrzesień w Mediolanie to 14-19 stopni, imo już lepiej pojechać dalej na wybrzeże amalfitańskie, gdzie we wrześniu ciagle będzie 20-26 stopni, a w pobliżu można odhaczyć Pompeje i Neapol, do Rzymu też 3 godzinki pociągiem.

Albo w ogóle Sycylia, też super kierunek wrześniowy.
@Rouksa wypożycz. Grosze kosztuje i fajnie jest.

W grecji zresztą też zawsze wypożyczam


Nie znoszę być uważany w hotelu i gardzę wycieczkami all Inn
@Rouksa: Da się, wiadomo, że samochód to wygoda, ale objechałem spory kawałek Andaluzji przy wykorzystaniu pociągów, autobusów czy blabla i wiem, że to żaden wyczyn, ale po hiszpańsku nie mówię, jeśli przez to masz jakieś obawy