Wpis z mikrobloga

Jestem w szoku co oni tam PIEPRZĄ, przecież nikogo z komisji Macierewicza nie było na miejscu katastrofy. Interesuje się trochę lotnictwem sam jestem pilotem (nie liniowym) i aż gotuje się w środku jak słucham tych „ekspertów”, którzy nawet godziny nie spędzili za wolantem w kokpicie nie znają procedur, ale #!$%@?Ą… na zamieszczonym foto co ptak może zrobić z poszyciem samolotu a co dopiero drzewo a raczej drzewa #tvpis #smolensk #pis
Koneser_passata - Jestem w szoku co oni tam PIEPRZĄ, przecież nikogo z komisji Macier...

źródło: comment_1649699239rWbvttmllrBwXaAetNjHnH.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
Tu-154M

The Tu-154M and Tu-154M Lux are the most highly upgraded versions, which first flew in 1982 and entered mass production in 1984. It uses more fuel-efficient Soloviev D-30KU-154 turbofans. Together with significant aerodynamic refinement, this led to much lower fuel consumption hence longer range, as well as lower operating costs. The aircraft has new double-slotted (instead of triple-slotted) flaps, with an extra 36-degree position (in addition to existing 15, 28 and
  • Odpowiedz
@Koneser_passata: pisiory myślą, że można ściąć kilka drzew samolotem i sobie nim dalej latać, a przynajmniej tak było przez 12 lat, teraz na fali wojny wymyślili jakieś ładunki wybuchowe podłożone nie wiadomo kiedy.
  • Odpowiedz
ale co ty chcesz udowodnić? Bo aj dalej nie rozumiem. Wyjaśnij może to.


@pikus88: to ja za kolegę @Wonsz_Genek wyjaśnię, mówi że takie szkody może wyrządzić jedynie zderzenie z ptakiem z prędkością właściwą wysokości przelotowej, a na wysokości przelotowej nie ma ptaków więc "przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem". Ja już od godziny jestem w pętli i nadal nic, jak coś się zmieni to dam znać ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Koneser_passata: targetem jest ich sekta. Zwieraja szyki, kto wie czy nie przed przedwczesnymi wyborami. Kazdy normalny, myslacy czlowiek rozumie slowo pisane, rozumie co slyszy w zapisie skrzynek i jakie sa procedury ktore tez jasno w raporcie opisano.
  • Odpowiedz
@Wap30: no właśnie ja jego pętli nie rozumiem. Ptak może narobić takich szkód tylko przy prędkości przelotowej a ta jest na wysokości przelotowej. Ale jednak nie może bo tam nie ma ptaków. Co za tym idzie, te wszystkie zderzenia to musi być mistyfikacja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoSynth: #!$%@?ąc od odklejenia Macierewicza - trochę chyba zapomniałeś o tym, że samoloty się między sobą "trochę" różnią i w dużym samolocie ptak zrobi mniejsze szkody, niż w małym
  • Odpowiedz
@Koneser_passata: #!$%@?ą głupoty, bo chcą #!$%@?ć Putina. Kaczyński obwinia ruskich za tupoleva i teraz by chciał się zemścić. Oczywiście wie, że sam nie da rady, ale wywołanie reakcji paktu Nato już mogłoby coś zdziałać. W tym celu najpierw trzeba sprowokować Putlera.
  • Odpowiedz