Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy fenomen wixapolu bo nie potrafię tego zrozumieć jak można czegoś takiego słuchać xD techno i podobne słucham od dzieciaka, byłem już na wielu rejwach i festiwalach i ogólnie siedzę w tym klimacie ale wixapol to jakieś wynaturzenie jakby do kadzi wpadł hardbass, gabber i polska kultura. Same nuty mimo tego że nie przepadam za gabberami, speedcorami, hardbassami czasami nie są takie złe ale jak tylko doda się do tego te teksty co tam są przez co nie da się skupić na własnych myślach, tą ortografię specjalnie zmienioną (mimo że sam mam dysleksję ale no #!$%@? to kłuje w oczy XD) i klimat jaki tam panuje to takie stimiarskie przedszkole bez żadnej treści tylko żeby się wyćpać albo i cofnąć w rozwoju jak się dłuższy czas tam chodzi a potem to już feta w ciągu i tekno ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak ktoś lubi to proszę bardzo szanuję ale osobiście to #!$%@? xD. Idźcie sobie na prawilnego rejwa pod chmurką w naturce gdzie przewijają się psytrance, techno, acidy i corepodobne nad ranem to zobaczycie dopiero magię.
#wixapol #rave #narkotykizawszespoko
  • 20
@MagikLOL: Psytrance i acid XD
Można zasnąć na parkiecie.
Wixapol muzycznie jest słaby, ale nadrabia super ludźmi. Uczestnicy są wyjątkowo otwarci, na mniejszych, bardziej elitarnych imprezach ludzie bywają nieco zamknięci.
fenomen wixapolu


@MagikLOL: przyzwolenie na ćpanie, kiedyś był woodstock teraz wixapol

psytrance, techno, acidy i corepodobne nad ranem to zobaczycie dopiero magię.


@MagikLOL: byłem na paru imprezach psytrance i niestety wszystkie były słabe, bardzo słabe jedyny + tych imprez jest taki ze dekoracjami i światłem nadrabiają ale muzyka jest nie taneczna

Co do acidów to jest to bardzo cieżkie do poruszania sie
Co do magi to nie ważny jest mainlainer
@Folia_z_kompotu: A nie wiem. W sumie to nigdy nie byłem, ale lubię posłuchać ich contentu.

byłem na paru imprezach psytrance i niestety wszystkie były słabe, bardzo słabe jedyny + tych imprez jest taki ze dekoracjami i światłem nadrabiają ale muzyka jest nie taneczna


@open-alpha: A byłeś a psytrance w klubie czy na psytrance na otwartej przestrzeni? Bo te w klubie to namiastka tego co dzieje się na tych w otwartej
A byłeś a psytrance w klubie czy na psytrance na otwartej przestrzeni?


@Jakis_Leszek: w z 4 razy albo 5 w klubie. Z czego tylko w dwóch miejscach. Jakoś nie jestem fanem plenerów, nagłośnienie wtedy kuleje. Wole także jak jest no photo policy.

Ja zazwyczaj wolę sobie chillować


@Jakis_Leszek: NIe lubie wolnych eventów

psychodelikach to zazwyczaj nie mam siły na tańczeniexD


@Jakis_Leszek: Nigdy nie ćpałem nic i raczej nie zamierzam.
w z 4 razy albo 5 w klubie. Z czego tylko w dwóch miejscach. Jakoś nie jestem fanem plenerów, nagłośnienie wtedy kuleje. Wole także jak jest no photo policy.


@open-alpha: Ja też nigdy nie przepadałem, bo jakichś mainstreamowych imprez w plenerze nigdy nie lubiłem, no moze Woodstock kieeeedyś, ale psytrance w plenerze to zupełnie inny poziom. Jak chcesz to spróbuj się przełamać i może Ci się spodoba.

@Jakis_Leszek: NIe lubie
ale psytrance w plenerze to zupełnie inny poziom.


@Jakis_Leszek: trance prędzej, psytrance raczej nie. Choć w przypadku trancu ten gatunek umarł (tylko nie mów mi o ASOT-ach bo to EDM).

O gustach się nie dyskutuje:D


@Jakis_Leszek: No jedni lubia wolniej, drudzy lubia sie poruszac a inni przychodza sie tylko #!$%@?. Co kto lubi

A widzisz jakbyś brał to byłbyś w stanie do 22 do 24 next day^^


@Jakis_Leszek: Nie
@open-alpha: psytrance i acid ciężkie i nudne? Za mało mdma, albo za słaba wyobraźnia taneczna. Uwielbiam wić się i udawać że znam kung fu do acidów, jakieś szybkie ruchy jakbym wybierał szybko z półek xD Imorezy to już różnie ale osobiście nie zdarzyło mi się być na złych psajach. Zawsze były jakieś dobre full ony albo inne darki. Pojedź sobie na takie uroczysko albo las festival to zobaczysz o czym mówię.
psytrance i acid ciężkie i nudne? Za mało mdma,


@MagikLOL: nie ćpam jak mówiłem wcześniej

albo za słaba wyobraźnia taneczna


byłem na różnych open deskach i różne gówno słyszałem

Ps do acidów to fajnie pasuje tribal taki dynamiczny szybki no i szybkie ruchy dłońmi i ogólnie rękoma


@MagikLOL: w tańcu do muzyki elektronicznej przeważa w większości ruch dłoni/rąk to nie wesele ze sie tańczy w parach