Wpis z mikrobloga

@robs: Część jest warta przeczytania, ale na odpowiednim etapie życia, bo średnio widzi mi się czytanie Dzieci z Bullerbyn dzisiaj. Podobnie kilka innych lektur - warte do przeczytania na wczesnym etapie życia, jak Kamienie na szaniec.

Cała reszta klasyków? Dla mnie kompletny bezsens. I mówię to jako osoba, która zrobiła to co ty masz zamiar. W sensie, przeczytałem ponownie mając jakieś 27/28 lat. Lepiej byłoby sobie gwoździa w dupę wsadzić niż
@robs: W przypływie optymizmu zamówiłem też Kindla ostatnio na promocji i potem odkryłem, że wszystkie lektury są za frajer do pobrania. I też będę czytał. Powodzenia i miłej lektury, pewnie podobnie się będziemy bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robs: Tylko Makbet byczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszyscy wiemy, że gdyby nie wplecione moralizatorstwo w postaci halunów, to makbet by se spokojnie poradził ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adaslaw: Serial to był ten z wokulskim-wymoczkiem, czy ten z prawilnym tęgim chłopem?
O mam- Dmochowski zagrał tego prawilnego .

Na mnie to zrobiło ogromne wrażenie, jak tylko przez aktora można różnie odbierać graną przez niego postać- z Dmochowskim się sympatyzowałem, że źle chłop wybrał, z Kamasa darłem łacha, że przegryw i go baba urobiła.
źródło: comment_16496399171EhQFYyOgkOpfg1WPLQmNj.jpg
@robs: Lalka, Ojciec Goriot (ogólnie polecam główne dzieła Balzaca i Dumasa), Zbrodnia i Kara, Cały Sienkiewicz, Mistrz i Małgorzata (tutaj różnie, niektórzy uwielbiają, inni nienawidzą), Dzieci z Dworca Zoo, Medaliony, Cały Grzesiuk, Wywiad z Katem, Inny Świat, być może Konrad Wallenrod, te książki warte są Twojego czasu.
Rok 1984 - nie wiem czy lektura - ale warto przeczytać.
Proces Kafki - dystopiczna książka, może jak się już rozczytasz trochę.

Najgorsze pod