Wpis z mikrobloga

@Roni11: jak dobrze pamiętam to na początku nie było wyboru. ale potem weszła aktualizacja która dała wybór podobny jak na androidzie (bo pierwotnie używałem pod androidem). ręki uciąć nie dam jednak, bo jak pamięć mnie nie myli to weszła ta aktualizacja jak już się przesiadłem na AW.
@Roni11: miałem GT 2 Pro z tego co pamiętam to można dogrywać. w app store masz apke huawei zdrowie. Natomiast kiepsko działa synchronizacja. Miałem problem z odbieraniem połączeń na zegarku, nie otwierało mi wszystkich powiadomień. Nie było opcji instalacji dodatkowych apek.
@Roni11: na SE.
1. przekonała głównie integracja ze wszystkim od Apple.
2. płatność zegarkiem (uwielbiam te opcje od kiedy zacząłem używać),
3. wtedy też ten brak tarcz, co jak mówię wydaje mi się że dostalo patch,
4. możliwość odpisania na SMS i w innych apkach (jakie to wspierają), bo na GT2 była tylko możliwość odczytać
5. instalacja dodatkowych aplikacji poza tym co oferuje podstawa zegarka

na minus na pewno bateria SE
@Roni11: Ja mam gt2 pro i iPhone, powiadomienia mam wszystkie, telefon tez z zegarka mogę odbierać.
Wybór tarcz jest dość spory, jedyne co zauważyłem to brak możliwości wgrania muzyki na zegarek.
AW odpadł przez baterie u mnie
@Roni11: generalnie GT2 uważam za bardzo dobry zegarek (brak mu odpisywania na wiadomości), ale mając porównanie użytkowania na androidzie i na iPhone, lepiej mu bylo z tym pierwszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Roni11: masz setki darmowych tarcz do wyboru.

co do synchronizacji u mnie wszystko ok, powiadomienia przychodzą na bieżąco, połączenia również

GT2 bardzo udany zegarek, bateria trzyma tydzień (po dwóch latach użytkowania)

apple watch ma trochę festyniarski wygląd
@Roni11: mam iPhone 12 i GT2e, czyli GT2 ale bez opcji rozmów przez zegarek. Tarcze można zmieniać i jest ich dużo, powiadomienia dostaje zawsze, problemów z połączeniem nie odnotowałem. Bateria trzyma 7-10dni w zależności od ustawień. Ja polecam, chociaż ostatnio zachlałem i bardzo go porysowałem więc już nie prezentuje się tak okazale :D