Wpis z mikrobloga

Jak wy się nie boicie jezdzić boltem w tym #lublin? Przecież niemal co trzeci dzień dochodzi do wypadku/kolizji z udziałem samochodu tej korporacji.Jak patrzyłem ogłoszenia o #pracbaza na olx w mieście,to nadal wisi mnóstwo ofert.Nie dziwiota że biorą ludzi z przypadku,jakiś 19 latków niemających nawet rok prawka.W innych miastach też jest taka patologia?

https://www.lublin112.pl/wjechal-w-stojace-przed-przejsciem-dla-pieszych-auta-jedna-osoba-zostala-poszkodowana-zdjecia/
  • 11
@czykoniemnieslysza: A to przepraszam,żle zrozumiałem twoje intencje.Myślałem że jesteś nierozgarniętym studenciakiem na dorobku w bolcie,i zaraz zaczniesz pisać ze to wszystko nie prawda.Akurat ten wczorajszy wypadek widziałem na własne oczy,gdy jechałem w nocy do mcdonalda,zresztą nie pierwszy raz byłem naocznym świadkiem takiej sytuacji.A i swoje obserwacje operam też na lublin112.Ostatnio była też akcja pod zamkiem,gdy jakiś opalany kierowca bolciarz,zatakował policjanta gdy nie zgodził się z jego werdyktem dotyczącego wypadku który spowodował
@czykoniemnieslysza: jeżdżę boltem dość okazjonalnie, powiedzmy, że jakieś 2-3 razy w miesiącu może. Natomiast sporo samochodów z logo Bolta widzę na ulicy jako kierowca - uczestnik ruchu.
Niestety o ile starzy sałaciarze jeżdżą często jak panowie dróg, ale dość przewidywalnie, to kierowcy bolta, szczególnie ci młodsi jeżdżą często tragicznie mając w piździe nie tylko większość przepisów, ale i bezpieczeństwo swoje, pasażerów i innych uczestników ruchu.