Wpis z mikrobloga

Nic mnie bardziej nie ucieszy niż to, że Lech #!$%@? mistrza. Już się mianowaliście mistrzem po pierwszej rundzie a zapominacie, że gra się dwie rundy. Ile ochów i achów się człowiek nasłuchał, że wielki Kolejorz to i tamto. I bardzo dobrze bo tak zadufanych i pysznych kibiców nie ma żaden klub w Polsce. Trochę pokory na przyszłość to może zasłużycie na tego waszego majstra.
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa
  • 9
@fajq: jestem kibicem Lecha, ale autentycznie wstyd mi za tych wszystkich pseudokibiców napinających się w internecie, bez pokory, koronujących się po kilku kolejkach, szydzących z innych klubów, jakby nie mieli świadomości, że ostatnie lata to dla nas nieustanne pasma rozczarowań (a małym wyjątkiem w postaci awansu do LE)
celowo piszę o pseudokibicach, bo wśród moich znajomych, którzy Lechowi kibicują od lat, nie widzę takich żałosnych i burackich akcji, to banda internetowych
@fajq: ogólnie większość kibiców się zesrało, że dublet Lecha, że są najlepsi a taka Pogoń czy Raków #!$%@? znaczą. Jednak po tylu latach bycia pośmiewiskiem, przegrywania wszystkiego to jednak się nie dziwię im, że chcieli się odegrać na innych ale przekroczyli granicę dobrego smaku
@Dominik34_: No właśnie o tym mówię... Jakoś ze strony kibiców Rakowa i Pogoni nie widziałem internetowej napinki. Nie mianowali się mistrzem tylko sukcesywnie robią swoje.

@JanKrzywosad: Trafiłeś dokładnie w sedno o czym mówię. Kibicowałem Lechowi jak grał w pucharach ale jak czytasz tą całą napinkę to się zastanawiasz o co tu chodzi.
@Zi3L0nk4: @fajq: wyśmiewanie innych za brak sukcesów to przecież #!$%@? komedia, my mamy 7 mistrzostw, a ile ma Wisła, Górnik czy Legia? Albo te trzy kluby ile znaczą na tle Europy? Nawet z tych największych europejskich klubów, które mają apetyt na zwycięstwo w LM, większość w sezonie jest przegrana, bo wygrać może tylko jeden.
A tutaj #!$%@? wielka napinka, bo Pogoń czy Raków nigdy nie zdobyły majstra. A jak my