Wpis z mikrobloga

przestańmy się oburzać na symbole XD

Kotwica jest bezczeszczona przez narodowców.

Ruscy obnoszą się z czerwoną gwiazdą i sierpem i młotem.

Zespoły blackmetalowe i instustrialowe używają symboliki SS.

Flaga UPA dla Ukraińców jest symbolem oporu przeciw Niemcom i Rosjanom. Nie mordu na Polakach.

To jak z imieniem Adolf. Piękne imię, ale nikt nie nazwie tak syna bo himtler XD


@jezus_z_kabaretu: że taki wysryw jest najbardziej plusowanym komentarzem to aż mi dupa
@angelofdeath007 Ukraińcy budują teraz nowy mit, rodzą się nowi bohaterowie, tworzą się nowe sojusze. Już niebawem przyszłe pokolenia na tym micie wojny z Rosją będą wzrastać. Bandera i tego typu historie zostaną zastąpione nowymi, takimi w których wrogiem numer 1 jest Rosja a przyjacielem numer 1 jest Polska. Moim zdaniem dla nas to całkiem dobra sytuacja, dlatego musimy zachowywać się tak, jak się zachowujemy i wspierać ich.
@jezus_z_kabaretu: @DivusClaudius: @tronido: Aż mnie coś w serduszku zabolało, moja rodzina #!$%@?ła przed UPA spod Włodzimierza Wołyńskiego, tak, musimy pomagać ukraińcom, ale nie, kategorycznie nie możemy zezwalać na to żeby nam po prostu pluli w twarz flagami, umieszczaniem bandery na nalepkach, robieniem z niego bożka i wybielaniem go. Burmistrz lwowa "denazyfikował" koktajle mołotowa nazywając je koktajlami bandery, to jest po prostu chamskie. W dupie mam to że to jest
@ButtHurtAlert ale też nie jesteśmy od 8 lat w stanie wojny, a wracając do Majdanu jeszcze dłużej. Poza tym jestem pewien, że ci ludzie w większości nie hołdują mordercy, pewnie tych ciemnych kart nie znają za dobrze. Nie wiem tego, może ktoś mądrzejszy się wypowie, ale wątpię, że w szkołach ukraińskich uczyli, że Bandera kazał wymordować jak najokrutniej Polaków. Pewnie mit jest inny. Tak jak Ruscy twierdzą, że wojna się w 41
@tronido: więc uważasz że to dobrze że ruscy twierdzą że wojna zaczęła się w 41? Co byś powiedział o tym żeby niemcy wybielali hitlera oficjalnie mówiąc że on niczemu nie winien postawił niemcy na nogi i nic nie wiedział o holokauście?
@ButtHurtAlert nie, źle mnie zrozumiałeś. To bardzo źle. Ale chodzi mi tu o to, że w każdym kraju książka od historii wygląda inaczej. Odchodząc od wschodu, podejrzewam, że Szwedzi też w innym wydźwięku o potopie piszą i uczą. Każdy wybiela swój naród i bohaterów.
Aż mnie coś w serduszku zabolało, moja rodzina #!$%@?ła przed UPA spod Włodzimierza Wołyńskiego


@ButtHurtAlert: Więc w przeciwieństwie do mnie masz powód to rozpamiętywać i jestem ostatnim który by ci go odmawiał. Ja nie mam a rozgrzebywanie Wołynia teraz uważam za szkodliwe.

@lucer: Norwid. Kolejny narodowy bohater na emigracji (kolejny Paryski) co umarł w przytułku. Aż mi w pięty poszło.