Wpis z mikrobloga

@DivusClaudius: przed 2014 kult bandery to był w zasadzie tylko na zachodzie, do 2020 to gówno rozbiło się nawet na wschód. Jeżeli nie teraz to kiedy #!$%@?? bo w 2014 to nie wypadało, bo majdan, później bo poroszenko otwarcie popierał upa a teraz nie bo wojna, to powiedz mi kiedy niby? Ile ja to już komentarzy na twiterze przeczytałem ( wliczając w to nawet libków, takich far left) że w
  • Odpowiedz
  • 0
Myślicie, że naprawdę tę czerwono-czarną flagę wywieszono jako celebrację rzezi wołyńskiej? Przecież Ukraińców się nie uczy w szkole o tym, czym była rzeź jak u nas. Ot, każdy kraj ma swoją politykę historyczną, czyli najzwyczajniej w świecie propagandę.
  • Odpowiedz
@DivusClaudius: czapeczka foliowa założona, leki wzięte XD? bo albo to albo masz wodę zamiast mózgu, połowa twojego wpisu to są jakieś urojenia. Byczku, nikt tu nie chcę edukować normalnych ukrów, tylko zjebów i ignorantów którzy mają zbrodniarzy za bohaterów. Miej w dupie ten wołyń bo zaraz znajdzie się duża rzesza ludzi którzy będą te masakry negować ( przecież to już się dzieje na wykopie Xd). Tak właśnie powstają nacjozjeby, przez
  • Odpowiedz
@jezus_z_kabaretu: Jaki może być kontekst jak w jednym szeregu wiesza się flagę Polski i banderowską, która kolaborowała z nazistami. Jest to niedopuszczanie o czym trzeba głośno mówić, nie można zapominać o historii i kryć się za tym, ze symbole ewoluują.
  • Odpowiedz
@conormacgregor: Ale ty sobie projektujesz chłopie. Nic nie zabolało. Zachowujesz sie jak cham to będę z tobą rozmawiać jak z chamem.
Żadna to projekcja skoro już kilka razy w historii takie były konsekwencje wpadnięcia w orbitę wpływu Rosji. Ot, założenie. W mojej ocenie sensowne.
Po twojemu:
#!$%@? #!$%@? bo dupa cie boli o ludzi co ich dawno robaki przeżarły i jakąś flagę co sobie na maszcie dynda a którą cały
  • Odpowiedz