Wpis z mikrobloga

@MvtxMxntvnv: Dajcie mi ja chętnie przyjmę jak wyrzucacie nowe cześci do kosza ;)
@adversarius: U mnie w prywatnych autach nigdy nie piszczały hamulce. czy to były chińczyki czy coś lepszego..

teraz na tył kupiłem tarcze febi klocki kamoka.. ja się tam nie przejmuje tak cześciami, bo takie szukanie co najlepsze co najbardziej się opłaca męczące jest.. skoro wszystko Ci piszczy to kupuj najtańsze markowe i miej #!$%@?. Nie opłaca się
@adversarius Do pudełek brembo pakują podobno kiepską chinszczyzne, najtańsze w miarę dobre to TRW ale jak widzisz sam też wcale nie są dobre. Wg mnie tylko Textar i ATE, kiedyś zawsze kupowałem ATE, obecnie Textar i są zajebiste - do tego klocki Textar albo tańsze a też dobre Ferodo i hamulce są naprawdę dobre i nic się nie krzywi. W jednym aucie tarcze Textar z przodu mają już minimum 3,5 roku i
@dejwis: po zmianie na TRW na początku było okej i nie było bicia, dopiero po czasie przyszło bicie. Poza tym, gdy tarcze są zimne jest dużo mniejsze bicie, a jeśli się nagrzeją to bicie jest duże.