Wpis z mikrobloga

@czlowiekproso: Co ma wnieść ten filmik? Wersja 1.6 VTI miała inaczej wyprofilowaną maskę (środek wyżej niż boki w przeciwieństwie do pozostałych wersji gdzie środek był niżej niż boki.) stąd moja uwaga.
  • Odpowiedz
@rozentuzjazmowany: Dostałem od różowej pod choinkę, posłużyła mi jako ramka na nasza blachę.
@Larsberg: nie dolewam, problem z piciem zaczyna się powyżej 1.5, tutaj jeszcze 1.4. Niestety.
@K_eM1: skończyłem etap poszyc zewnętrznych XD. Spod przy wymianie zawiasu tył.
Dla ciekawych, tak wyglądał gdy zobaczyłem go pierwszy raz na oczy rok temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
kompotzgrzybuw - @rozentuzjazmowany: Dostałem od różowej pod choinkę, posłużyła mi ja...

źródło: comment_1649344791fLXuX7vLn4QdqoZogzT87h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kompot_z_grzybuw: a teraz akcja: to jest ziomek z którym odwijaliśmy akcję za dzieciaka, ja szkoła jak mama kazała, dobre LO, on w wieku 16 lat przeszczepy do wartburga silników od Passata robił, zawodówka samochodówka - mama mi mówiła, bez wykształcenia źle skoncznczysz, nie badź jak oni.

Ja na studia, on szlifował fach.

Teraz: ja praca w korpo, niezła, ale to nie to, mieszkanie na kredyt. On warsztat wypasiony własny, rozpoznawalnowość
K.....l - @kompotzgrzybuw: a teraz akcja: to jest ziomek z którym odwijaliśmy akcję z...
  • Odpowiedz