Wpis z mikrobloga

W Polsce już jak w Ameryce xD moje ekologiczne serce płacze i jestem oburzona, bo pamietam kilka lat temu jak LIDL miał kampanię reklamową i się chwalili, że zredukowali ilość plastiku w opakowaniach mięsa. A teraz se jabłuszka w plastiku sprzedają za 2 zł xD #firstworldproblems #zakupy #lidl #ekologia #zalesie
alyaoo - W Polsce już jak w Ameryce xD moje ekologiczne serce płacze i jestem oburzon...

źródło: comment_16492727467el5U6mRY5tzSPJziVCLSX.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alyaoo: fun fact- u mojej córki w szkole rozdają codziennie dzieciom takie pakowane owoce i warzywa. Jak są jakieś fajne typu winogrona czy marchewki to dzieci zjadają ale czasami rozdają rzodkiewki jakieś czy inne gówna których dzieci nie lubią i wtedy po całej szkole na korytarzach walają się te paczki.

Kiedyś zaproponowałem dyrekcji że może zamiast wydawać pieniądze na te pakowane warzywa to można by zorganizować jedną lekcje tygodniowo gdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Kressska: nie, chów klatkowy polega na zamknięciu kury w klatce i ta kura się generalnie nie rusza, chów ściółkowy, jak sama nazwa wskazuje, polega na tym, że kura jest w kurniku i ma do dyspozycji sciolke i po niej chodzi. Doucz się, a nie głupoty powtarzasz.
  • Odpowiedz
@Kressska: nie jest to to samo, bo klasyfikacje chowu kur ustaliła unia i z tego co wiem, w chowie ściółkowym są jakieś wytyczne co do gęstości kur na metr kw, minimalne odstępy od grzęd powierzchnie i parametry. Dalej sa w klatkach ale to są warunki nieporównywalne do klatek.
  • Odpowiedz