Wpis z mikrobloga

@k__d: jeden uj, patrz na konkretne sprzęty, a nie producenta. Ja mam wszystko z innej parafii bo mi akurat dane urządzenie pasowało funkcjami i ceną:
lodówka - whirlpool,
zmywarka - bosch,
indukcja - electrolux
piekarnik - electrolux
okap - globalo
pralka i suszarka beko bo pasowały razem designem i nie było problemu z zestackowaniem jedno na drugim.
@k__d: z średniej półki biorąc pod uwaga stosunek jakość/cena wziąłbym pralkę i lodówkę LG, a resztę Elx/Samsung. Jak chcesz dołożyć kasy za jakość to coś z BSH tylko nie zmywarkę bo ostatnio robią dramat. Obczaj promki bo Samsung czasem robi na jakiś sprzęt gratis przy zakupie jakiś zestawów.
@Drmscape2: Dzięki, obadam co konkurencja ma w danym przedziale cenowym, który mnie interesował

@mecca: Dzięki, na LG teraz jest promo i można zgarnąć 400/500/700 zł zwrotu za zakup lodówki i zmywarki właśnie. Idę obczaić promocje Samsunga
AGD, taktyk.

Drmscape2:

jeden uj, patrz na konkretne sprzęty, a nie producenta. Ja mam wszystko z innej parafii bo mi akurat dane urządzenie pasowało funkcjami i ceną:
lodówka - whirlpool,
zmywarka - bosch,
indukcja - electrolux
piekarnik - electrolux
okap - globalo
pralka i suszarka beko bo pasowały razem designem i nie było problemu z zestackowaniem jedno na drugim
@k__d: mam pralkę LG jakiś wysoki model, bo potrzebowałem coś cichego z dużym wsadem o max 50cm głębokości i sobie chwalę. Reszta sprzętu to Electrolux i Samsung. Do tego zmywarka Whirlpool i mikrofala Gorenje, bo jest biała i mieściła się w zabudowę górnych szafek. Jak coś wybierasz, to staraj się szukać opinii o konkretnym modelu, choć nie jest to do końca miarodajne. Ja zwracałem uwagę na opinie negatywne.
@k__d: mam kuchnie w beko, piekarnik, plyta gazowa i zmywarka. Na razie w zmywarce rozszczelnilo sie "smiglo" i lalo po drzwiach pod cisnieniem, przez co zaciekalo pod uszczelke dolną. Wymiana samodzielna - 40 zl. Reszta sprzetu bez zarzutu. Pralke wzialem samsunga i to z tych drozszych i na pewno wiecej nie wezme. Jeden z obciaznikow rozsypal sie w drobny mak, po 2 tygodniach czekania przyszedl tez uszkodzony, po nastepnych dwoch i
@Drmscape2:
dobrze się czujesz?

Kupiłem sprzęt, jestem zadowolony z przebiegu transakcji, że sprzętu, ceny i ich stosunku, więc polecam.

Co cię w tym boli i co ma rigcz do tego? Popracuj nad swoimi bo zaimki mała literą i komentarze "xdddd" mówią o dużych brakach jednego i drugiego.
@Drmscape2: Oszczędzanie na uszczelkach, bardzo słabe grzałki, plastik użyty do zatrzasków w koszach to jakieś nieporozumienie, pompy myjące delikatne, uszczelniacze pomp spustowych puszczają wszystko, obudowy jak u najtańszej konkurencji - blachy grubości papieru co przekłada się na głośną pracę, co do wygłuszenia to coraz go mniej. Jeszcze mógłbym popłakać na temat modułów ale szkoda czasu :)
@k__d:

Mam właśnie wszystko Electrolux (chyba poza mikrofalą) i wahałam się, czy się odzywać, bo w sumie nie wiem, co powiedzieć, ale koniec końców nie polecam. Zwłaszcza zmywarki i w sumie pralki, czyli sprzętów czyszczących. Żadnych spektakularnych usterek takich jak wyżej nie było, ale ogólnie jest tak sobie. Jakoś tak to nie domywa, nie dopiera, a to się zatka, a to jest nieświeżo, z czasem jest coraz gorzej, niby wszystko działa,