Wpis z mikrobloga

ale niech nikt nie mówi że powinni się spodziewać podniesienia raty prawie o dwukrotność w tak krótkim czasie


@mor3nko: Ja tam się spodziewałem ¯\_(ツ)_/¯. Przecież obecny WIBOR i tak jest bardzo niski.
@pwone według wykopków powinieneś się spodziewać że rata wzrośnie X5 inaczej brałeś pod korek, nieważne że to w większości wina polityki naszego wspaniałego rządu i NBP, który #!$%@?ł że polska gospodarka jest silna i inne kraje chcą od nas pożyczać pieniądze xd
rata kredytów hipotecznych osób z mojego otoczenia w tej chwili wzrasta o prawie 100% w stosunku do rat płaconych 2 lata temu. Nikt nie brał po korek, każdy miał bufor, ale niech nikt nie mówi że powinni się spodziewać podniesienia raty prawie o dwukrotność w tak krótkim czasie.


@mor3nko: Tak, tak... A stopa procentowa na poziomie 0.1% była normalna xD Kolejny raz czytam to samo #!$%@?.. Z frankowiczami jest to samo,
Pobierz JanuszAndrzejNowak - > rata kredytów hipotecznych osób z mojego otoczenia w tej chwil...
źródło: comment_1649254312WvUTVyD1CrrCC4t1vlBqRJ.jpg
ja brałem kredyt w 2016, w 2020 rata mi dość mocno spadła, teraz trochę rośnie, ale jak na razie jeszcze nie przekroczyła tej z 2016¯_(ツ)_/¯


@PanProgramista: Cierpliwości - poczekaj, aż bank przeliczy Ci najnowszy WIBOR ( ͡° ͜ʖ ͡°)