Wpis z mikrobloga

rata kredytów hipotecznych osób z mojego otoczenia w tej chwili wzrasta o prawie 100% w stosunku do rat płaconych 2 lata temu. Nikt nie brał po korek, każdy miał bufor, ale niech nikt nie mówi że powinni się spodziewać podniesienia raty prawie o dwukrotność w tak krótkim czasie.
#nieruchomosci #kredythipoteczny #ekonomia #polska #inflacja #gielda
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale niech nikt nie mówi że powinni się spodziewać podniesienia raty prawie o dwukrotność w tak krótkim czasie.


@mor3nko: no przecież glapa mówił że do końca 22 roku raty nie wzrosną xd
  • Odpowiedz
ale niech nikt nie mówi że powinni się spodziewać podniesienia raty prawie o dwukrotność w tak krótkim czasie


@mor3nko: Ja tam się spodziewałem ¯\_(ツ)_/¯. Przecież obecny WIBOR i tak jest bardzo niski.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@mor3nko: jakby się mieli spodziewać wszystkiego to by nikt nigdy nie brał kredytu. Uważam, że podwyżki w ciągu pół roku do stanu sprzed 10 lat nie spodziewał się nikt. Nawet eksperci. Ja wiem, że zaraz pojawi się jakiś wykopek z piwnicy u mamy i powie, że on się spodziewał.
  • Odpowiedz
  • 43
@pwone według wykopków powinieneś się spodziewać że rata wzrośnie X5 inaczej brałeś pod korek, nieważne że to w większości wina polityki naszego wspaniałego rządu i NBP, który #!$%@?ł że polska gospodarka jest silna i inne kraje chcą od nas pożyczać pieniądze xd
  • Odpowiedz
rata kredytów hipotecznych osób z mojego otoczenia w tej chwili wzrasta o prawie 100% w stosunku do rat płaconych 2 lata temu. Nikt nie brał po korek, każdy miał bufor, ale niech nikt nie mówi że powinni się spodziewać podniesienia raty prawie o dwukrotność w tak krótkim czasie.


@mor3nko: Tak, tak... A stopa procentowa na poziomie 0.1% była normalna xD Kolejny raz czytam to samo #!$%@?.. Z frankowiczami jest to
JanuszAndrzejNowak - > rata kredytów hipotecznych osób z mojego otoczenia w tej chwil...

źródło: comment_1649254312WvUTVyD1CrrCC4t1vlBqRJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ja brałem kredyt w 2016, w 2020 rata mi dość mocno spadła, teraz trochę rośnie, ale jak na razie jeszcze nie przekroczyła tej z 2016¯_(ツ)_/¯


@PanProgramista: Cierpliwości - poczekaj, aż bank przeliczy Ci najnowszy WIBOR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz