Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór po dość gorzko-słodkim wydarzeniu. Ten, o którego najbardziej się obawiałem, wraca na tarczy. Natomiast cieszą wygrane Amadeusza Ferrariego, „Guzika" i Normana Parke'a. Jak pisałem wczoraj w okolicach godziny trzynastej i czternastej, Natanowi udało się wyjść do utworu stworzonego przez wyżej wspomnianego Roślika. Wątpiłem w to do końca, ale spokojnie ponad milion widzów wreszcie usłyszało Bobiego Szmerda aka its tajm to merda. Potwierdzenie, że Marcoń wychodzi do tego kawałka otrzymałem w piątek po południu. Przyznam, że złapałem się za głowę, bo wydawało mi się to aż tak niedorzeczne. Wyjście jednego z Antychrystów już na zawsze zapisze się w historii freakfightów.

Z tego miejsca wielkie gratulacje i podziękowania składane na ręce Natana. Świetna robota i niesamowity rozwój na przestrzeni roku. Czarny koń, na którego było warto postawić. W oktagonie porażka, ale poza z Polańskimi będzie nokaut takiego kalibru, jakiego nie było na tej gali. Wyczekujcie. Będą przeprosiny i będą setki tysięcy komentarzy, że Marcoń nie kłamał. Tik tak, Adrianek. TIK TAK.

#famemma
  • 16
  • Odpowiedz
@Potifara i to chcę słyszeć.
A teraz powiedz nam czyim pomysłem był gambit fabijańskiego - aktorzyna sam na to wpadł, czy wczorajsze namawianki na backstage Baxtona z Sebą coś miały z tym wspólnego?
  • Odpowiedz
@Potifara dla mnie największy wygrany to guzik, aż mi łza poleciała jak wygrał. To dobry chłopak o szczerym sercu niech mu się wiedzie, tak samo mahonek. Całkiem się różnią od tych influencefow bo to dobre chłopaki i do szklanki i do pogadanki.
  • Odpowiedz
@PZt37 pewnie jak przy Pandorze, było specjalnie opoznianie. Tylko nie zgadzałyby się tutaj gaża Faustyna - po co dawać komuś tak wysokie wynagrodzenie, wiedząc jednocześnie, że zaraz będzie jak ten Tytanic.
  • Odpowiedz
@Potifara: Fejm nie spinalo dupy o piosenkę na wejściu? Jakim cudem mu na to pozwolili? Przecież to dużo mocniejsze i bardziej sugestywne niż randomowe mówienie „beatris beatris” o które tam każdy jęczy.
  • Odpowiedz
a czy ma ktoś, może ty dasz radę wstawić, filmik z wyjścia Natana bez komentatorów? Jakość się nie liczy


@spiewana-pilka-nozna: wystarczy podłożyć muzykę pod wyjście, ewentualnie dodać gwizdy bo chyba też tam jakieś były. Poza tym pewnie będzie masa na tiktoku nagrań z wyjść zawodników
  • Odpowiedz
@Daqnny: strzelam że po ataku polańskiego na ostatnim fejs2fejs to był jeden z warunków (albo sami z siebie mu wspaniałomyślnie udostępnili) bo przecież serio jak ta krew na nosie była widoczna to walka stanęła pod dużym znakiem zapytania i to nie z winy natana, a umówmy się, jaki był prawdziwy main event to chyba każdy wie
  • Odpowiedz
@Potifara:

Będą przeprosiny i będą setki tysięcy komentarzy, że Marcoń nie kłamał. Tik tak, Adrianek. TIK TAK.


Gówno będzie. Ferrari i Marcon to największe farmazony. Czy kiedykolwiek się sprawdziło coś co mówili?

Produkcja filmu jest w porozumieniu ze służbami.


XD
  • Odpowiedz