Wpis z mikrobloga

@jaxonxst: Powiązania miał, bo z tego co wiem sam zarejestrował się 3 lata temu na stronie skautingowej PZPN dla piłkarzy pochodzenia polskiego. Bardziej porównywalnym przykładem do Bilinskiego jest James Tarkowski z Burnley, który "groził" polskim pochodzeniem i powołaniem do Reprezentacji Polski tylko po to, żeby dostać minuty w barwach Anglii żeby był zaklepany dla nich.
@polskiexiaomiwspodnicy: Ja wiem, że na wykopie każdy jest programistą 15k i ma 178 IQ, ale
Ja wiem, że na wykopie każdy jest programistą 15k i ma 178 IQ, ale niektórym nauka języków (zwłaszcza jak nie mają z nim styczności na co dzień) wolno idzie. W gimnazjum w mojej klasie był jeden gość, który mimo nauki angielskiego od 1 klasy podstawówki także nie umiał się przywitać.


@sobol29: XDDDD, nie wierzę w to co czytam. Przecież jego matka mówi po polsku. Piękno mu laurkę wystawiłeś
@sobol29: to chyba dlatego, że czasy się zmieniły. Przecież w tej kadrze z lat 2008-12 to może z 7 gości po angielsku mówiło, nie było takiej globalizacji. Teraz siada 24 latek z 24 latkiem z innego kraju, puszczają Drake czy Kanye i oglądają razem IG i Tindera. Wtedy to o czym taki obraniak miał gadać z Mariuszem Lewandowskim i Rafałem Murarskim? O discopolo?