Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Ale panie z urzędu pracy miały ból dupy. Bo nic nie wybrałem ze szkolenia i one mi dały Ultimatum że albo idę do pracy albo robię out z ubezpieczenia zrobiłem out. Ubezpieczenie mam jeszcze 30 dni ważne. Nie będę #!$%@?ć 50 kilometrów w 2 strony aby robić gdzieś na #!$%@? na produkcji u Janusza za 3K nawet nie miałbym jak dojeżdżać. HA TFU. Niech się cieszą że Ellie nie chciała jechać w taka brzydka pogodę bo dopiero by strzały latały w tym urzędzie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Na to Nadal Neet boży trwa . A dziewczyna nie przyszła ehh widocznie też to miała w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?ć ten System. #przegryw #depresja #fobiaspoleczna #nerwica #januszex #pracbaza #polska ##!$%@? #urzadpracy #neet
M.....2 - Ale panie z urzędu pracy miały ból dupy. Bo nic nie wybrałem ze szkolenia i...

źródło: comment_1649241019nVtixIUuUulOylYhg0lpZr.jpg

Pobierz
  • 29
ich to nie interesuje, masz z buta zasuwać, wstawać o 3 i jechać z transportem mleka


@twojmlodszybrat: może to zależy od konkretnej biurwy, moja biurwa jak na razie mnie nie dręczy, moja biurwa nawet chciała, abym zainstalował jakąś aplikację dla bezrobotnych ale powiedziałem jej, że nie mam smartphona (bo nie mam i nigdy nie miałem) i też odpuściła