Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Ale panie z urzędu pracy miały ból dupy. Bo nic nie wybrałem ze szkolenia i one mi dały Ultimatum że albo idę do pracy albo robię out z ubezpieczenia zrobiłem out. Ubezpieczenie mam jeszcze 30 dni ważne. Nie będę #!$%@?ć 50 kilometrów w 2 strony aby robić gdzieś na #!$%@? na produkcji u Janusza za 3K nawet nie miałbym jak dojeżdżać. HA TFU. Niech się cieszą że Ellie nie chciała jechać w taka brzydka pogodę bo dopiero by strzały latały w tym urzędzie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Na to Nadal Neet boży trwa . A dziewczyna nie przyszła ehh widocznie też to miała w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?ć ten System. #przegryw #depresja #fobiaspoleczna #nerwica #januszex #pracbaza #polska ##!$%@? #urzadpracy #neet
M.....2 - Ale panie z urzędu pracy miały ból dupy. Bo nic nie wybrałem ze szkolenia i...

źródło: comment_1649241019nVtixIUuUulOylYhg0lpZr.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Stay12 oszczędności + wynajem, kiedyś na czarno robiłem przez dłuższy czas i mi się zwyczajnie kalkulowało. Poza tym tak się ustawiłem, że mam śmiesznie niskie opłaty stałe także nie potrzebuje aż tyle kasy , żeby móc w spokoju wegetować
  • Odpowiedz
@Mietek_02: za 3 miesiące możesz znowu się zapisać tylko wybierz w formularzu jakąś konkretną niszową pracę która by cię naprawdę zainteresowała to w tym chlewie obsranym gównem nie będą mogli ci nic znaleźć, ja się tak w*ebałem bo wpisałem marketing i wiadomo, znaleźli jakiś koszmar do którego nie chciałem iść i mnie wy*ebali, a teraz konkretnie to co bym chciał robić - serwisant pc i nie mogą znaleźć i mnie
  • Odpowiedz