Wpis z mikrobloga

Wam też od małego wmawiano Polak-Węgier dwa bratanki? xD Dziwnym trafem bardzo mocno wygłaszają to hasło środowiska kibicowskie i inne skrajnie prawicowe ( ͡° ͜ʖ ͡°). Prawie 30 lat stąpam po tym świecie i nigdy w życiu nie było mi dane poznać ani jednego obywatela tego kraju. Nigdy na Węgrzech też nie byłem, więc jak ktoś mi zarzuci że "Pojedź, zobacz, oni nas kochają" to sorry, ale nie mam zamiaru zwiedzać przehajpowanego Budapesztu i ewentualnie dużej kałuży pośrodku kraju zwanej Balatonem.
#ukraina #polska #wegry #wojna #rosja #bekazpisu #kibice
Kadet20 - Wam też od małego wmawiano Polak-Węgier dwa bratanki? xD Dziwnym trafem bar...

źródło: comment_1649233560ltEBllUg9AlBdGcbA6Oj0f.jpg

Pobierz
  • 15
Osobiście znam jednego Węgra.Znamy się piętnaście lat.Poznalismy się w nl. gdzie mieszkaliśmy razem na mieszkaniu firmowym.Wolałem z nim się zadawać jak z tą bandą sebiksøw z trzeciego pokolenia z pgr.
@Opipramoli_dihydrochloridum: Często bywam na węgrzech z racji wykonywanego zawodu i nie współpracuję tam z górnolotnymi obywatelami ale lepiej pochodzą do nas jako do nacji choćby niemcy czy holendrzy. Węgry to tak naprawdę biedny zaścianek, większość z nas widziała na Węgrzech budynek parlamentu i balaton, niestety w 70% to państwo jest slumsem.