Wpis z mikrobloga

krótkie podsumowanie mojej rocznej przygody z #kryptowaluty

tldr: włożyłem 7000 a po rocznym obracaniu mam to co na obrazku

będę pisał miesiącami bo inaczej nie umiem

marzec: wpłaciłem na binance ~600 zł, od razu wpakowałem je w jakiegoś tokena z coinmarketcap i przez chwile byłem nawet na plusie ale szybko poszło na dno i miałem już ~200 zł

przez chwile olałem temat i później wpłaciłem już większy hajs prawie 7000 zł

kwiecień: za większość środków kupiłem kolejnego tokena nazywał się bodajże FairSafe, tym razem wypatrzyłem okazje żeby wejść w miarę wcześnie i udało się wyciągnąć ~100k

maj: mały zastój, obserwowałem ale nie kupowałem, dużo się poduczyłem co i jak, gdzie szukać dobrych projektów, czego unikać itd

czerwiec: tu wjechałem ostro za około 40k w token na presale, po sprzedaży miałem już łącznie blisko 400k
od tego momentu kupowałem już tylko tokeny które organizowały presale

lipiec/sierpień: wtopiłem trochę hajsu, cofnąłem się na poziom ~350k, no i tu zrobiłem największą głupotę bo sprzedałem BNB a później poszybowało do góry (x2)

wrzesień: kombinowałem żeby samemu postawić jakiś projekt ale tylko straciłem miesiąc życia i ~10k, gdybym sprzedał BNB w tym momencie to miałbym 700k a nie 350k, później był szybki dołek w całym krypto i odkupiłem BNB po cenie ~$330

październik: ogarnąłem że zarabia się na tokenach które są modne, tak jak na początku roku były modne tokeny z 'safe' i natywnymi nagrodami, później były 'elony muski' później tokeny z nagrodami w USD itd, ogólnie moda na BSC się ciągle zmienia, w wrześniu/październiku zaczął się hype na 'META' rzeczy

listopad: tu były kryptowalutowe ATH, sprzedałem większość BNB i na koncie miałem ~700k, prócz tego wjeżdżałem na ostro w tokeny typu 'META', kilka nawet wrzuciłem na wykop, wszystkie zrobiły x10-x20

grudzień: głównie obserwowałem

styczeń/luty 2022: tu znowu kupiłem tokeny z projektu META, wrzucałem go na wykop jeszcze przed presale, zrobił mi x10

marzec 2022: dolar ostro poleciał do góry, a jako że trzymam wszystko w USDT lub krypto(które też jest na dolarze) to portfolio mi znacznie urosło przeliczając na zł

disclaimer: nie realizowałem póki co zysków, wszystko trzymam w krypto, BNB, BTC, USDT
Pobierz WujekMagdon - krótkie podsumowanie mojej rocznej przygody z #kryptowaluty

tldr: wł...
źródło: comment_1649183530n195VYOmFU0VqPRnEbFey1.jpg
  • 152