Wpis z mikrobloga

@rales: Kiepsko to wygląda, nijak nikt nie będzie mógł uformować rządu. 220 vs 210 mandatów, konfy wiadomo, nikt już na poważnie nie bierze. Pytanie, czy PiSowi uda się kupić Lewicę czy nie. Bez tego nie ma szans na rząd większościowy, a rządy mniejszościowe są słabe i to niedobrze w obecnych realiach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@siepan: Nie jestem xD pis nie popiera żaden myślący młody człowiek a konfy nikt kto widzi co dziadek pisze na twiterze więc no ¯\_(ツ)_/¯ do neuropy też się nie zaliczam to nic nie poradzę że poglądy centro-prawicowe w Polsce są w partyjnym śmietniku
  • Odpowiedz
@rales aż tyle niezdecydowanych przybyło? W sumie jest 3.2 ptk procentowych spadków i tylko 0.8 wzrostów. Czy to partie pod progiem zyskały poparcie?
  • Odpowiedz
@rales: To, że Konfederosja nadal jest nad progiem po tym, co #!$%@?ą w sprawie Ukrainy, tylko świadczy o kondycji intelektualnej popierających ją obywateli, tj. nacjoli, przegrywów, kucy i Mariuszy budowlańców XD.
  • Odpowiedz
@rales: konfa powyżej progu, to porażka tego narodu xD. Generalnie uważam że KO i Polska 2050 mają odpowiedni poziom poparcia, z czego PiS zdecydowanie za wysoki. Wolał bym żeby PiS miał poparcie poniżej poparcia dla KO, przydał by się jeszcze jeden poważny gracz w naszej polityce, który przejął by elektorat PiS'u. Ktoś świeży i sensowny jak Polska 2050 tylko bardziej na prawo. Uważam że Polska 2050 ma potencjał, ale na poparcie
  • Odpowiedz
jakim cudem pisowi rośnie +( ͡° ʖ̯ ͡°)


@pablonzo: To efekt wojny (marzec) ale jest bardzo słaby. Na początku poprzedniego kryzysu, czyli COVID, sondaże dawały im nawet 50%. Teraz, w kwietniu poparcie dla Partii spadło i wynosi ok. 33% a w żadnym sondażu nie przekracza 40%. Jest nadzieja.
  • Odpowiedz
@rales:
Są jakieś inne partie blisko progu wyborczego może? Bo tutaj to ja już nie mam na kogo głosować. Sama dżuma, cholera, opcja rosyjska, niemiecka oraz marksiści...
  • Odpowiedz