Wpis z mikrobloga

@ApoIIyon: Ogólnie przy #!$%@? lewicy i konfy najpewniej byłaby kolalicja ko z Hołownią. Tylko nie wiem czy przypadkiem ten głupi D’Hondt nie dałby zaś większość PiS tak jak w 2015 lewica nie wchodząc do sejmu dała władze PiS.
@rales: Nie jestem zaskoczony, największe zrywy społeczne już za nami, kukiz, konfa. Teraz pod znakiem zapytania stoi Lewica i Konfa które prawdopodobnie do sejmu nie wejdą lub ledwo przekroczą 5%, dalej będzie rządził pis, polska2050 przeszacowana, oni mają max 7 procent, pslu już też nie będzie bo nie mają kukiza i raczej ich elektorat nie jest już w stanie się z żadnym połączyć aby podwyższyć wynik, pis praktycznie nie musi robić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales: Jeśli taki wynik PSL'u (poniżej 5%) się utrzyma to bardzo słabo. Przydałoby się żeby weszli do sejmu a ich głosy nie zostały rozkradzione pomiędzy takie twory jak PiS czy Konfederacja lub Lewica.
@Marvel7: w trudnych sytuacjach najczęściej rządząca partia zdobywa poparcie. Trzeba trzymać kciuki by konflikt ustał lub przeszedł jako coś normalnego do przyszłego roku. Chyba ze zrobią pod koniec 22 to może być różnie
@rales: Mam tylko nadzieję że w PiS siedzi parunastu zakamuflowanych, którzy w razie potrzeby utworzą własny klub i stworzą większość z opozycją. A tacy Jackowscy czy Strzeżki jeszcze się zdarzają.
@ApoIIyon popieram :-). Nikt z mlodych na pis glosowac nie chce, ale to jakie fikoly robi konfa i wszystkie jej pochodne to i glosujacych na nich odrzuca. Zostaja tylko ci slepo zapatrzeni jak emeryci w pis. No za cholere nie ma na kogo glosowac, ale zawsze uwazalem, ze ci ktorzy pokazali, ze sie nie nadaja to powinni wyleciec... Wiec konfe tez chętnie bym zobaczyl pod progiem.
Natomiast przewaga pisu po tylko akcjach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales: Za mało konfie spadło i mówię to jako prawak xD Za te cyrki Korwina Kwiecień może będzie nawet pod progiem. Marzy mi się żeby i konfe i Lewice wywalić z tego wykresiku i dać w końcu normalną partie z niezłodziejską socjalną gospodarką i trzeźwym (centrowym?) spojrzeniem na świat czyli w skrócie z przyjęciem do wiadomości że homoseksualizm istnieje ale też bez tych 56 "tożsamości płciowych" i innych baśniowych stworów.

@
@rales: dla tego kraju już nie ma nadziei. Przecież PiS nawet nie zaczął rozdawać nowych pieniędzy, a przez inflację o m. in. ceny paliw powinien być już teraz w totalnej dupie.
Strach o tym myśleć, ale przecież wyniki PiS są legendarnie zaniżone w sondażach, przez co wydaje mi się, że w rzeczywistości to może oznaczać koalicję z rosyjskimi kolaborantami i 3/5 głosów.
Edit: a jak im zabraknie z 2-3 głosów, to
@xGreatx: na każdą krytykę w stronę PiS słyszę od znajomych A CO CHCESZ GADAC PO NIEMIECKU ZA NIEDŁUGO?????!!!!!!? I to by było na tyle jeśli chodzi o retorykę ¯\_(ツ)_/¯