Wpis z mikrobloga

@Ogau: polecam przeczytać też komentarz kolegi wyżej, bo widzę, że jednak ty z tym masz problemy ¯\(ツ)_/¯ mam wrażenie, że właśnie o tobie on pisał ¯\(ツ)_/¯

całkiem sporo jeżdżę po Warszawie i mam wrażenie że to jednak kierowcy samochodów na nie warszawskich tablicach mają problem z jazdą na zamek, a przynajmniej jadą z przerażeniem w oczach zatrzymują się na pasach rozbiegowych itp. Oczywiście jeśli mowa o samej Warszawie

Ale
@Ogau: ten ranking drogowy nie dotyczy ogólnej kultury jazdy w mieście a punktuje zupełnie inne wskaźniki, ty w ogóle czytałeś to co wysłałeś? chyba język angielski nie jest twoją mocną stroną

jeśli już to można w tym temacie na siłę podciągnąć jeden wskaźnik, który tam występuje a mianowicie "Road Rage Score" a tam Warszawa jest na miejscu 21/100, szkoda że mitycznego Wrocławia nigdzie nie ma ¯\_(ツ)_/¯
Zrób sortowanie po "road rage" i szukaj Warszawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kicjow: że tak sam siebie zacytuję xD

Zresztą kolego, miłej jazdy i szerokości
@Ogau: ty wiesz w ogóle co to jest za wskaźnik? czy wkleiłeś bo fajnie wyglądało? xD nie, nie chodzi tu o sytuacje, gdy ktoś inny przyśpiesza jak jakiś random z #!$%@? chce się włączyć do ruchu xD

ok, znalazłem, wy po prostu nie umiecie jeździć szybciej niż 40km/h i stąd w cywilizowanym mieście przeskok dla zamulaczy jest za duży xD dobra już wiem o co chodzi, przyjechałeś do stolicy, nie ogarniałeś
Pobierz kicjow - @Ogau: ty wiesz w ogóle co to jest za wskaźnik? czy wkleiłeś bo fajnie wyglą...
źródło: comment_16491805226kqJiUziCkiswN91xSVAfW.jpg
@kicjow: rzeczywiście różnica prędkości równa prędkości idącego człowieka mnie przytłoczyła i się zesrałem. Masz 100% racji Mireczku. Jeżdżę jak baba, #!$%@? i zamulacz i blokowałem ruch na S8 jadąc 38 km/h.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: no jeśli nie wiesz co to jest średnia i dlaczego we Wrocławiu jeździcie jak #!$%@? to nie moja wina ¯(ツ)/¯ pozwól, że jeszcze raz zacytuję, bo chyba nie dotarło

polecam się doszkolić, pozdrawiam


wyjdzie ci na dobre i może nie będziesz wrzodem na dupie dla innych uczestników ruchu
@SzubiDubiDu: ja w ogóle nie wiem co autor malowania miał na myśli, koperta pod żywopłotem a niebieskiej farby #!$%@? jakoś na ukos przed tym miejscem i #!$%@? wie po co, szczerze mówiąc to po tym zdjęciu sam bym nie ogarnął jak tam postawić auto
jeśli nie wiesz co to jest średnia i dlaczego we Wrocławiu jeździcie jak #!$%@?


@kicjow: dobrze wiem co to średnia i wiem dlaczego jest niższa we Wrocławiu. Masz gamoniu pełno dróg szybkiego ruchu i kilkupasmowych dróg w Warszawie, a we Wrocławiu mamy tylko S8.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: no #!$%@? :/ we wszystkich miastach same ekspresówki i szybkiego ruchu a we Wrocławiu nie ma nic i jeździcie po kamiennej kostce z XIX wieku :///
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: gamoniu? ataki personale? trąci hipokryzją od szanownego pana kulturalnego, to nie znika magicznie jak wsiadasz za kierownicę
we wszystkich miastach same ekspresówki i szybkiego ruchu a we Wrocławiu nie ma nic i jeździcie po kamiennej kostce z XIX wieku


@kicjow: no i pierwszy raz mogę się z tobą zgodzić, bo dokładnie tak jest. O to główny wjazd do centrum. Miło, że przyznałeś rację, że to wina dróg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://ssc.siskom.waw.pl/ tu masz jeszcze fajną mapkę. Możesz porównać Kraków, Warszawę, Poznań czy Gdańsk
Pobierz Ogau - > we wszystkich miastach same ekspresówki i szybkiego ruchu a we Wrocławiu nie...
źródło: comment_1649185348d9b8llqJTzWar6n6JhbJQC.jpg
@advert: Pozdrawiam z Poznania.

Świeżo ułożona kostka. Z chodnika, który był, została mniej niż polowa, a wygospodarowane miejsce poszło na miejsce parkingowe. Oczywiście samochody dojeżdżają do krawężnika, więc 1/3 zajęta przez bagażnik albo silnik. Dwa z tych samochodów najechały kołem na krawężnik, bo niski. A na końcu poza parkingiem stanął jakiś debil w Skodzie który zostawił przejście na 3 kostki chodnikowe.
Pobierz Yelonek - @advert: Pozdrawiam z Poznania.

Świeżo ułożona kostka. Z chodnika, który...
źródło: comment_1649185325a83TGyEKNeWjchnrJ1UNEp.jpg
@kurio: Ta sama obserwacja w Poznaniu. Odwoziłem kiedyś dziecko do przedszkola rowerem i drogę zajechał mi taksówkarz wjeżdżający przez przejście dla pieszych, bo chciał zaparkować pod sklepem obuwniczym.¯\_(ツ)_/¯
Niestety wiozłem dziecko i nie mogłem mu powiedzieć co o nim myślę.