Wpis z mikrobloga

@advert: mieszkańcy: parkują i żyją sobie spokojnie
Część wykopu: hurr durr debile jak oni mogą samochodoza.

Zluzujcie poślady i dajcie innym żyć, kontrukcja dziwna fakt ale mieszkańcy sobie dają radę i wywalone.
  • Odpowiedz
@Ogau: xDDDDD o czym ty ziomek #!$%@?? xD właśnie przez to, że jeszcze codziennie, mam pełen obraz sytuacji a nie ty, który jechał tu kiedyś raz, dwa i go dupa zapiekła bo go ktoś nie puścił a pewnie #!$%@?ł się na chama bez żadnych sygnałów xDDDDD a i nie jeżdże TYLKO po Warszawie, jak to napisałeś, tylko jeździłem po wielu miastach w Polsce i w stolicy jeździ się najprzyjemniej i
  • Odpowiedz
jeszcze było sporo miejsca do samych drzwi. Szkoda, że miejsce na wózki nie było pełne. Chciałbym widzieć ludzi wyciągających wózki 3cm od tego gównowozu.


@spunky: Dałbym najbardziej pijanemu żulowi dodatkowo 5zł, żeby odstawił mój wuzek
  • Odpowiedz
@kicjow: jeżeli przez "żadnych sygnałów" masz na myśli kierunkowskaz, po którym kierowcy na drugim pasie przyspieszali to tak, nie dawałem "żadnych sygnałów". Przykro mi, ale kultura jazdy kierowców stolicy jest uważana za dramatyczną w całym kraju, a tylko słoiki myślą, że jeżdżą najlepiej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ogau: chłopie przez jedną sytuację opisujesz sposób poruszania się tutaj osób jako całości xDDD ty się słyszysz w ogóle? argumentem anegdotycznym próbujesz udowodnić swoją rację, gdzie ja poruszam się tu na co dzień, nie widzisz różnicy naprawdę? w jakiej bańce ty żyjesz? w sumie po co ja się produkuje jak jakiś random z innego miasta przyjechał raz i będzie #!$%@?ł swoje kocopoły i za nic go nie przekonasz, bo jego
  • Odpowiedz
chłopie przez jedną sytuację opisujesz sposób poruszania się osób jako całości


@kicjow: ale ty wiesz, że to nie była jedna sytuacja i byłem w Warszawie więcej, niż raz? Jedź do innego miasta i zobacz jak się jeździ, a ogarniesz, że stolica to dzicz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ogau: xDDDDD ale ty jesteś #!$%@?, pisałem ci wyżej, że byłem w wielu miastach w Polsce kilkunastokrotnie a ty nadal swoje, że jedź do innego miasta i zobacz xD nie masz żadnych argumentów poza anegdotycznymi, więc skończ #!$%@?ć, eot
  • Odpowiedz
@kicjow: przecież nawet twój sposób wypowiedzi pokazuje jakim jesteś agresywnym burakiem. Ciągle atakujesz personalnie. To nie znika magicznie, jak wsiadasz za kierownicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kicjow: ja mówię o ogóle kierowców, a ty o mnie. Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ciekawe, że najwięcej o kulturze jazdy mają do powiedzenia ludzie, którzy tu nie mieszkają


@kicjow: bo mają porównanie. To proste do zrozumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja mówię o ogóle kierowców, a ty o mnie


@Ogau: no cóż nazywanie rzeczy po imieniu określasz atakiem personalnym to nie moja wina, że cię zabolało, ja tylko stwierdziłem fakt ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz