Wpis z mikrobloga

#niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoholizm

Dzień dobry.
Zaczynam szósty dzień bezdomności.

Ale te niedzielę to są martwe dni, masakra.
Ludzi jak na lekarstwo, wszystko zamknięte, mało co się dzieje...

Ma szczęście dzisiaj idę na kolejną rozmowę o pracę.
W dwóch poprzednich miejscach chcieli mnie przyjąć ma okres próbny bez jakiejkolwiek umowy, nawet zlecenia.
Janusz, Janusza pogania...

Mam wstępnie zaklepany pokój w okolicy centrum miasta, czyli bardzo dobrej lokalizacji.
Cena 600 + kaucja 300.
Byłem wczoraj u fryzjera, udało się znaleźć sympatycznego, starszego mężczyznę który obciął mi włosy za 15 zł, tak to ceny za samo cięcie bez nakładki na 1mm kosztują 30 PLN, masakra.

Na 9 mam rozmowę, piję herbatę i wkrótce idę na poczekalnię MZK się ogrzać trochę.

Pada mocny deszcz, więc raczej będę ten dzień spędzał w autobusach, galerii lub poczekalni.

Jeśli się uda z pracą, a niepełna wypłata z poprzedniej pracy okaże się wystarczającą na wynajem pokoju i wyżywienie do przyszłego miesiąca, to od połowy kwietnia być może będę już na pokoju, gdzie będę się mógł wyspać inaczej niż na siedząco.

Nie piłem, nie paliłem.
Bez odbioru.
Pobierz o.....o - #niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoho...
źródło: comment_1649131409t7ZtFIFi8Rx5LN3MvSEM4E.jpg
  • 83
@George_Liquor nie i nie mam zamiaru. Na chwilę obecną znam tylko dwie drogi. Albo w lewo i całkowita degradacja, albo w prawo i próba ratowania żywotu.

Prosto szedłem już za długo tymi samymi szlakami, gdzie zawsze było jako tako.
Tylko ode mnie zależy, w którą pójdę stronę i nie mam zamiaru jeszcze bardziej przegrać tego życia, pomimo faktu że nie jest ono kolorowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kobiaszu gdyby babka miała wąsy, dla was każdy z uzależnieniem jest chyba taki sam, smutne

@oo__oo: Uwierz mi nie ma wyjątkowych alkoholików. Każdy przypadek jest taki sam. Wiem że teraz masz powera "już nigdy w życiu nie wyląduje na ulicy" w głowie już sobie na pewno układasz plany na dwa lata do przodu jak wyjść z tego bagna śpiewająco ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie będę ci dawał
@oo__oo:

bycie przegrywem w Zielonej Górze


to chyba niemożliwe - rzut kamieniem masz Dojczland w którym minimalna krajowa to 5k pln na Monat i możesz pracować nawet jako byle kto

to chyba bait bo chyba nie da się przegrywać mieszkając w Polsce AAA+