Wpis z mikrobloga

#niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoholizm

Dzień dobry.
Zaczynam szósty dzień bezdomności.

Ale te niedzielę to są martwe dni, masakra.
Ludzi jak na lekarstwo, wszystko zamknięte, mało co się dzieje...

Ma szczęście dzisiaj idę na kolejną rozmowę o pracę.
W dwóch poprzednich miejscach chcieli mnie przyjąć ma okres próbny bez jakiejkolwiek umowy, nawet zlecenia.
Janusz, Janusza pogania...

Mam wstępnie zaklepany pokój w okolicy centrum miasta, czyli bardzo dobrej lokalizacji.
Cena 600 + kaucja 300.
Byłem wczoraj u fryzjera, udało się znaleźć sympatycznego, starszego mężczyznę który obciął mi włosy za 15 zł, tak to ceny za samo cięcie bez nakładki na 1mm kosztują 30 PLN, masakra.

Na 9 mam rozmowę, piję herbatę i wkrótce idę na poczekalnię MZK się ogrzać trochę.

Pada mocny deszcz, więc raczej będę ten dzień spędzał w autobusach, galerii lub poczekalni.

Jeśli się uda z pracą, a niepełna wypłata z poprzedniej pracy okaże się wystarczającą na wynajem pokoju i wyżywienie do przyszłego miesiąca, to od połowy kwietnia być może będę już na pokoju, gdzie będę się mógł wyspać inaczej niż na siedząco.

Nie piłem, nie paliłem.
Bez odbioru.
o.....o - #niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoho...

źródło: comment_1649131409t7ZtFIFi8Rx5LN3MvSEM4E.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@Dumle007:

A największe geniusze co mają mądrości idź na terapię, wyjedź za granicę, bez lekarza nie dasz rady, (…)


W swoim wpisie robisz dokładnie to samo. Dajesz komuś rady patrząc wyłącznie ze swojej perspektywy. To, że tobie się udało bez terapii nie znaczy że cały świat tak działa.
  • Odpowiedz
W niedziele o 16:00 na pomniku boh westerplatte jest rozdawane jedzenie w ramach akcji food not bombs. Sam tam kilka lat gotowalem, czasem bylo tez pieczywo/ przekąski.
Polecam!
Powodzenia miras
  • Odpowiedz
@tylkostrimi: gdzie ja daję Mirkowi rady ()? Mirek opisuje jak mu się żyje i z jakimi problemami się zmaga, a większość udaje specjalistów i sypie radami. Ja w swoim wpisie napisałem jak wyglądało to u mnie odnośnie alkoholu i nie daje jakiś porad ani co ma zrobić ze swoim życiem. I w tym co zacytowałes to właśnie wyśmiewam te wszystkie śmieszne powtarzające się rady speceykopków w komentarzach.
  • Odpowiedz