Wpis z mikrobloga

#niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoholizm

Dzień dobry.
Zaczynam szósty dzień bezdomności.

Ale te niedzielę to są martwe dni, masakra.
Ludzi jak na lekarstwo, wszystko zamknięte, mało co się dzieje...

Ma szczęście dzisiaj idę na kolejną rozmowę o pracę.
W dwóch poprzednich miejscach chcieli mnie przyjąć ma okres próbny bez jakiejkolwiek umowy, nawet zlecenia.
Janusz, Janusza pogania...

Mam wstępnie zaklepany pokój w okolicy centrum miasta, czyli bardzo dobrej lokalizacji.
Cena 600 + kaucja 300.
Byłem wczoraj u fryzjera, udało się znaleźć sympatycznego, starszego mężczyznę który obciął mi włosy za 15 zł, tak to ceny za samo cięcie bez nakładki na 1mm kosztują 30 PLN, masakra.

Na 9 mam rozmowę, piję herbatę i wkrótce idę na poczekalnię MZK się ogrzać trochę.

Pada mocny deszcz, więc raczej będę ten dzień spędzał w autobusach, galerii lub poczekalni.

Jeśli się uda z pracą, a niepełna wypłata z poprzedniej pracy okaże się wystarczającą na wynajem pokoju i wyżywienie do przyszłego miesiąca, to od połowy kwietnia być może będę już na pokoju, gdzie będę się mógł wyspać inaczej niż na siedząco.

Nie piłem, nie paliłem.
Bez odbioru.
o.....o - #niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoho...

źródło: comment_1649131409t7ZtFIFi8Rx5LN3MvSEM4E.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@oo__oo: Z takim myśleniem i roszczeniowoscia dalej będziesz bezdomny :D czasem trzeba podkulić ogon i wziąć to co dają. A nie szukać dziury w całym i #!$%@? coś o umowie xD nie mając dachu nad głowa. Oni nie zbiednieją. Ale ty na pewno nie zarobisz. A jeśli nie chcesz zarobić, to znaczy ze bezdomność ci odpowiada.
  • Odpowiedz
@zieloniutkazielonka: a skąd ta pewność że by mu zapłacili? Przepracowałby tydzień/miesiąc i nagle by powiedzieli, że ma robić wypad bo wezwą policje. Nie ma żadnej podkładki, nie ma niczego żeby udowodnić swoją racje. Do tego jest bezdomny i po nałogach, policja w 5 minut by uznała go winnego wtargnięcia a nie januszy biznesu.
  • Odpowiedz
@Karling: Ja mówiłem ze nie bronię tych ludzi. Bo uważam ze to co mu zaproponowali to #!$%@?ństwo. Ale obrażanie się i unoszenie honorem, w jego wypadku przyznasz ze jest chyba nie na miejscu? No chyba ze bezdomność mu odpowiada i nie chce tego zmienić, bo ja to tak widzę.
  • Odpowiedz