Wpis z mikrobloga

#krakow #elektronika #agh #pracbaza #praca #pracait #technologia #korposwiat #programista15k #studbaza
Jakby ktoś nie miał co ze sobą jutro robić, szuka pomysłu na siebie, na swoja karierę zawodowa albo może po prostu chce posłuchać co to można ciekawego w tym kraju stworzyć to zapraszam na mój wykład na Targach Pracy AGH w Krakowie o godzinie 12:30. Opowiem Wam o najbardziej zaawansowanej technologicznie firmie w naszym kraju, której jestem głównym inżynierem i którą od 10 lat współtworzę. Krzemowa Dolina jest bliżej niż Ci się wydaje :)
https://www.facebook.com/centrum.karier.agh/photos/a.904908046212920/4993190137384670/
  • 7
@fjiwoejflksadfweirunxwiurenyf: Pierwsi na świecie ze swoimi designami w 16nm/12nm/10nm/7nm/6nm/5nm/4nm/3nm, bardzo bliski partner wszystkich na świecie fabryk układów scalonych. Nawet do około 20% światowej produkcji chipów ma coś od nas. Mógłbyś się zdziwić jak wiele rzeczy wokół Ciebie działa w oparciu o to w czym "maczamy palce" dlatego zapraszam :)
@suqmadiq2ama: No cóż, grafika nie spotkała się z wielką euforią ale trzeba było w nią brnąć gdyż nie było czasu już zmienić. A czy mogę coś opowiedzieć, dużo by gadać - zadaj precyzyjne pytanie, nie będącym pytaniem o treści poufne a postaram się odpowiedzieć.