Wpis z mikrobloga

Siemanko!

Otwieram z bratem food trucka. Nasz pierwszy biznes. Autko będzie stało w miejscowości o chwytliwej nazwie "Koniec Świata". W menu głównie kiełbasa + karkówka, do tego jakieś zapiekanki, lane piwko i lemoniada.
Nie możemy wymyślić nazwy. Coś chwytliwego, kojarzącego się z miejscówką. Macie jakieś propozycje?
Dla mirka z najciekawszym pomysłem mogę zaoferować darmowe piwko + kiełbe albo jak nie chcecie mnie odwiedzać mogę rzucić 5 dyszek przelewem.

#rozdajo #foodtruck #konkurs #gastronomia #jedzenie #pytanie
Pobierz
źródło: comment_1649066979Shf1PLtlxh5qmyqZI6oUF6.jpg
  • 205
@Axtezim:

mireczku, też mieszkam obok i wydaje Ci się że będzie aż tyle ludzi żeby się opłacało?

Tak, myślę że tak. Drogę dojazdową na miejsce mam zaraz przed oknem i w sezonie, w weekendy jest tam naprawdę mnóstwo ludzi.

@lijka: Dzięki wielkie za miłe słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slawencjusz: Mieszkam tam, widzę w tym miejscu potencjał.
@knoor: Dzięki wielkie za rady. Na pewno
@AnyFei: "Baba w spodniach", Koniec Świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Marka ma nawet potencjał memiczny bo możesz zrobić w logo przerobioną słynną "babę na rowerze" na blistrze LSD, a budę pomalować w trippy kolorową fazę a'la DMT. Masz gwarantowane kolejki jak podjedziesz na jakąś narkotykową imprezę masową, a jak żarcie nie wyjdzie budę możesz sprzedać pod smartshop nad morzem xD
@AnyFei: Wykorzystałbym wprost lokalizację i użył czegoś typu „Bar na końcu świata” czy np. „Gdzie pieprz rośnie”. Może nawet coś zabawnego typu Grill-bar „Gdzie wieprz rośnie”? Połączyć to z kiełbasą od jakichś lokalnych dostawców i cała historia gotowa. Slogan „Koniec Świata? - grill, kiełbacha!”