Wpis z mikrobloga

Siemanko!

Otwieram z bratem food trucka. Nasz pierwszy biznes. Autko będzie stało w miejscowości o chwytliwej nazwie "Koniec Świata". W menu głównie kiełbasa + karkówka, do tego jakieś zapiekanki, lane piwko i lemoniada.
Nie możemy wymyślić nazwy. Coś chwytliwego, kojarzącego się z miejscówką. Macie jakieś propozycje?
Dla mirka z najciekawszym pomysłem mogę zaoferować darmowe piwko + kiełbe albo jak nie chcecie mnie odwiedzać mogę rzucić 5 dyszek przelewem.

#rozdajo #foodtruck #konkurs #gastronomia #jedzenie #pytanie
Pobierz
źródło: comment_1649066979Shf1PLtlxh5qmyqZI6oUF6.jpg
  • 205
e no bez jaj. Do polanki i znaku to jest tylko 500m polnej drogi, a tak to gładki asfalt.


@Stitch: niby op mówi, że latem jest tam dużo ludzi. Nie wiem, ja tam trafiłem po tym jak zgubiłem się w nocy w lesie jeżdżąc rowerem. Jak tam dojechałem to myślałem, że to "zaginione miasto" a ja zostałem odkrywcą tego miejsca. Bałem się jednocześnie, że wpadłem w jakąś dziurę czasoprzestrzenną i już
ale tam jest spoko wiata na grilla etc. Ja tam mam 47km i często z dupy latem jade tam pogrillowac


@Stitch: Faktycznie, tam jest plac, wiata, trochę lasu. Ale chyba już lepiej będzie w Brzezinach nad wodą, w cieniu drzew, ładnym widokiem, plażą i placem zabaw dla dzieci.
@giguga to już lepiej jechać do Ostrowa na piasku czy do Kalisza nad Szałe, opcjonalnie Murowaniec obok Koźminka jeśli chodzi o walory użytkowe :)
Plakat filmu.

Rozumiesz że odpisujesz na mój opis filmu, pisząc o całkiem innym filmie nie? Ja nie nawiązuje ani nie opisuję filmu związanego z pomnikiem komety a ty brniesz w zaparte...


@Barto_: Sory. Faktycznie mówiłeś o innym filmie. Nie wiem dlaczego wczoraj się pomyliłem, a przez co dzisiaj kontynuowałem pomyłkę. Mój błąd. Dla twojej satysfakcji już uderzyłem głową o ścianę.