Wpis z mikrobloga

@MrSzakal: Ja nie wiem po co tak kłamiecie ze swoim wiekiem. Czy tu chodzi o tego typa, który kiedyś pytał czy laska ze zdjęcia ma 18 lat? O to chodzi i teraz każdy zawyża swój wiek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrSzakal: i to jedziesz jakimś maluchem czy innym polonezem xd za gówniaka pamiętam jak moi rodzice jeździli ze mną maluchem nad morze i na mazury (prawie 500km w jedną stronę), całe szczęście byłem za mały żeby zapamiętać jaka musiała to być udręka #!$%@?ć tyle km załadowanym kaszlakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrSzakal: nad morzem siedzimy cały dzień na kocu, nikt nie wie co to parawany. Na plaże musimy chodzić na dwa kursy, zabrać tonę przekąsek, napojów i kanapek. Kanapki są ze schabowym. Jest 2004, nie będziemy jesc w knajpie przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrSzakal: w lipcu 2004 miałam niecałe dwa latka (,) co ja bym dała żeby wrócić do lat 2009-2012, potem do 2015 roku moje życie było dobre a ja byłam pełna nadziei i optymizmu (,)
  • Odpowiedz
@MrSzakal: dokładnie. W 2004 roku też jechałem nad morze (ze Śląska) Polonezem. Koniec Czerwca, dzień po odebraniu świadectwa, wyjazd o 2 w nocy. Czas jazdy: od 10 do 12 godzin. Zero rezerwacji, jazda na pałę, bo zawsze znalazł się wolny pokój.
  • Odpowiedz