Wpis z mikrobloga

@FoxX21: Pare miesięcy temu się zaczęło. Gdy silnik był rozgrzany i wychodziłem na chwilę np. do sklepu a później wracałem to nie chciał odpalić. Kręcił ale nie mógł załapać, w końcu po odczekaniu 10-20 minut zapalał. Wtedy obstawiał czujnik wałka korbowego i byłem go wymienić ale problem nie ustał niestety. A teraz jest jeszcze gorzej - w trakcie drogi potrafi się zaświecić check a dokładnie to zaczyna migać a auto wchodzi
  • Odpowiedz
@TheFlashes: wszystko wskazuje na czujnik położenia wału - kupowałeś czujnik oryginał czy zamiennik? z tego co można wyczytać w sieci - na forach te silniki nie lubią wszystkich zamienników i jest z tym loteria. z aktualną sytuacją też - jakby coś elektryka nie łączyła i przerywało sygnały, które idą do komputera
  • Odpowiedz
@budus2: Zajrzę chyba do tego na Pełczyńskiej. Jest poza miastem i mam w miarę okej dojazd do niego a to się teraz ceni bo znajomego będę musiał zaprząc aby mnie przeholował xD
  • Odpowiedz
@budus2: kurde, moja mama się ne electroluku przejechała - miał coś wymienić, skasował za to hajs, potem się okazało, że w sumie to nie wymienił, tylko niby naprawił, ale się psuło dalej, bo to chyba nie było to... i tak zrezygnowaliśmy z jego usług
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FoxX21: @budus2: @pug_in_stug: @pablo_see: @r__k: Honda już od jakiegoś czasu naprawiona, może kogoś interesuje albo w przyszłości będzie miał podobny problem to napiszę jak to u mnie wyglądało. Ostatecznie samochód oddałem we Wrocławiu do Japantechu. Tam stwierdzili że to wina czujnika wałka rozrządu oraz do tego wyregulowali zawory, ponieważ "było co regulować". Dodatkowo uszczelnili jakoś silnik bo olej ciekł co było prawdą bo często musiałem dolewać. Było
  • Odpowiedz