Wpis z mikrobloga

Ogólnie to jestem rozczarowany autami ze wschodu, spodziewałem się mnóstwa rzadkich aut/gratów a głównie zjechało się SUVów, które w korku zawyżają średnią wartość okolicy. Do tego większość z przygranicznych terenów (z ukraińskich tablic też można wyczytać rejon auta)

Do tej pory ustrzeliłem dwa gruzy i kilkanaście suvów. Chyba to prawda, że szczury uciekają pierwsze z tonącego okrętu

#motoryzacja #przemysleniazdupy #ukraina
Pobierz SzubiDubiDu - Ogólnie to jestem rozczarowany autami ze wschodu, spodziewałem się mnós...
źródło: comment_1648789450h1VmuO8R1HVNUXDETqOUK1.jpg
  • 82
@xdrcftvgy: To nie chodzi o to kto co ma, tylko mówi się ze mężczyźni zostali walczyć jak widać nie wszyscy kasa na granicy wygrała. U nich korupcja to chleb powszedni. Pograniczników przekuli, inaczej tu by się nie znaleźli… zanim wejdą do unii powinni z korupcja zrobić porządek w swoim kraju.
@SzubiDubiDu: @LSkiper: @Kiedysbedeczerwonka: @martin_villian: @Lordon: @FurTemporis: @Adam_Hilter: @maradero: @ignorancie: @bigger: @100mph: @Kofels: @xdrcftvgy: @muadzik: @Theo_Y:

Mój ogólny komentarz z innego tematu:
,,Akurat za wschodnią granicą może być podobna ilość co w Polsce jak nie więcej ludzi ultra-bogatych ze względu na większe rozwarstwienie zarobkowe, i/lub może być to tam jeszcze bardziej uwypuklane ze względu na to że zasada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SzubiDubiDu: też widzę w Krakowie dużo drogich ukraińskich aut ale jak jechałem autostradą to częściej widziałem złomy na ukraińskich blachach. Może po prostu biedniejsi nie jeżdżą do dużych miast bo ich po prostu nie stać na utrzymywanie mieszkania i jadą do mniejszych miasteczek. Akurat jak przyjadą ludzie z kasą to chyba lepiej dla nas? Płacą za paliwo na polskich stacjach i raczej nie zajmują darmowych miejsc w pociągu, stać ich na
no właśnie biednych nie widać nigdzie oprócz dworców


@SzubiDubiDu: Widać wszędzie, to tylko błąd poznawczy. Ten drogi samochód tak kłuje cię w oczy, że zapamiętujesz go bardziej niż 50 gratów.