Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 280
Do uzyskania mniejszego kredytu, wartego 300 tys. zł, ta sama trzyosobowa rodzina musiałaby mieć 13 tys. zł dochodu brutto, czyli 9,6 zł netto, więc każdy z małżonków musiałby zarabiać nieco więcej, niż wynosi średnie wynagrodzenie w Polsce


Dziękuję, dobranoc czas uciekać z tego kraju i zaczynać od nowa. Prędzej zamarznie piekło niż we dwie osoby zarobi się ponad dwie krajowe średnie aby mieszkać z klitce. Nie każdy będzie przecież pracował w korpo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@pastibox: niby racja ale ostatecznie to tylko zalecenie a nie obligacja. Niby mówią że "banki nie będą chciały mieć problemów i się dostosują" ale ja jestem ciekaw czy mogą być naprawdę jakiekolwiek konsekwencje dla banków za niestosowanie takiej kalkulacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@pastibox: @clas nigdy nie wiedziałem jak oni to zrobili. To jest autentycznie nagrane czy jakoś przerobione komputerowo? Babka rusza ustami do "#!$%@?ć", w oryginale było "zapraszam do kasy".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pastibox: czyli (nigdy nie interesował mnie kredyt xd) e tej chwili nawet jak mnie zainteresuje, to nie dostanę?
Gdybym teraz chciał wziąć kredyt 500k, to ile musiałbym oddać bankowi mniej więcej?
  • Odpowiedz
nigdy nie wiedziałem jak oni to zrobili. To jest autentycznie nagrane czy jakoś przerobione komputerowo? Babka rusza ustami do "#!$%@?ć", w oryginale było "zapraszam do kasy".


@Shatter: Były nagrane 2 wersje. Jedna telewizyjna, a druga memowo-viralowa. Serio.
  • Odpowiedz