Wpis z mikrobloga

logika nie jest Twoją mocną stroną


@tindeRoman: Na braki w logicznym mysleniu nie narzekam.
Moze masz jakąś myśl, jakieś swoje poglady i zwyczajnie myślisz, ze twój poglad jest tozsamy z pogladami innych ludzi.
Przecież mężczyźni z Ukrainy też uciekają, więc wyraziła opinię o nich.
Chyba nie myslisz, ze rzeczywiście tylko kobiety i dzieci uciekają, przecież nawet ostatnio był wpis, gdzie mężczyzna ubrany jak kobieta uciekał z Ukrainy a raczej próbował.
Owszem,
to czym są uciekające kobiety i dzieci? Czym różnią się od mężczyzn?


@Nieszkodnik: Nie przypisuj mi pogladów których nie mam.
Śmieszy i przeraza mnie logika kobiet odnośnie "to nam się nalezy a tego nie chcemy" uważam, ze kobiety mają w życiu lepiej o niebo od mężczyzn.
Ale tutaj zwyczajnie autor zrobił fikołka jak już ktos wcześniej zauważył
Ale tutaj zwyczajnie autor zrobił fikołka jak już ktos wcześniej zauważył


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: jakiego fikołka?

Nie przypisuj mi pogladów których nie mam.


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: jeśli uważasz, że kobieta jest równa mężczyznie (równouprawnienie), to jeśli uciekający mężczyzna to szczur, to uciekajaca kobieta też jest szczurem, nieprawdaż? Więc masz do wyboru - albo nie wierzysz w równouprawnienie, albo kobiety uciekają jak szczury. To jakie masz poglądy?
Koniec tematu, jesteśmy w innych bajkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: czyli boisz się przyznać nawet sam przed sobą, że z góry definiujesz role poszczególnych płci i twierdzisz, że poszczególne płcie nie mają równych praw? To się nazywa seksizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na braki w logicznym mysleniu nie narzekam.


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: nikt nie powinien być sędzią we własnej sprawie ( ͡°