Wpis z mikrobloga

dlaczego zrobił? Czym się różni uciekający przed wojną mężczyzna, od uciekającej przed wojną kobiety? Czyżbyś negował równouprawnienie?


@Nieszkodnik: Ja jestem zdania, że kobieta ma przywilej zabijać płoda a mężczyzna ma przywilej zabijać ruskich na wojnie. I tyle.
  • Odpowiedz
Dzieci nie uciekają jak szczury: nie powinny walczyć.


@Detached: a zdrowe, bezdzietne kobiety? Takie jak na przykład te z Izraela? Powinny uciekać jak szczury, czy powinny zostać i walczyć (opiekować się walczącymi ewentualnie)?
  • Odpowiedz
czy uciekajaca sprawna kobieta ucieka jak szczur mimo że mogłaby walczyć?


@4191727801: tak, większość ucieka. Kobiety nie mają zakazu opuszczania Ukrainy - to jest seksizm w najczystszej postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tindeRoman: Pełna zgoda. Dlaczego KAŻDY mężczyzna, który ucieka to szczur, osoba zasługująca na potępienie? Nikt nie pyta mężczyzn o ich historie. Czy uciekają, bo są samotnymi ojcami i chcą być ze swoimi dziećmi. Czy uciekają, bo są słabi fizycznie i schorowani. Czy po prostu się panicznie boją. Jesteś facetem = zostajesz. Masz czuć presję, masz się czuć jak gówno jak chcesz uciec i byc ponizany. A kobieta? Kobieta nie jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pansa: od czarmandera logicznego myślenia nie oczekiwałem i nie zawiodłem się. Już tu kilka osób tłumaczyło, poczytaj sobie.

@szynszyla2018: a pierwsze by uciekały w wypadku wojny... No wiadomo... "Jak szczury" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tindeRoman równouprawnienie działa, kiedy zyskuje na nim wiadomo kto. Jak jest na odwrót to zaczyna się robienie k#rwy z logiki i kombinowanie, gadki o męskości, patriotyźmie, słabszej płci, jakby rozmawiać z podstarzałą ciotką która pochowała już 3 mężów. Najgorsze, że to głównie faceci sami pod sobą i innymi kopią dołki, nie wiem co trzeba mieć w głowie będąc facetem żeby popierać zakaz wyjazdu z kraju. Jeszcze chodzą dumni z tego jakby
  • Odpowiedz
@tindeRoman: mnie to aż trzęsie na tego typu posty. Raz widziałem jak gość z Ukrainy szukał pracy w rejonie jako kierowca. Dostał komentarze, że powinien #!$%@?ć do swojego kraju i bronić go, że tu nie znajdzie miejsca, itd. Tragedia :(
  • Odpowiedz
kobieta ma przywilej zabijać płoda a mężczyzna ma przywilej zabijać ruskich na wojnie


@anonimek123456: No tak, bo jak doskonale wiemy aborcja zazwyczaj zostawia kobiety z urwanymi kończynami, rozerwanymi brzuchami przez które wylewają się jelita, albo robi z nich kawałki mięsa, które dopiero po badaniu DNA można określić jako ludzkie szczątki. Ewentualnie jeśli kobieta ma szczęście to kończy "tylko" z ciężkim PTSD, przez które wpada w alkoholizm/narkotyki i strzela samobója.
Jesteś
  • Odpowiedz