Wpis z mikrobloga

Bo sa zbyt leniwi zeby poswiecic czas na znalezenienie informacji i chca na tacy to co moga znaleźć w wyszukiwarce w 5 minut max


@NorthWarrior: Ja jestem gorącym zwolennikiem linkowania w duplikatach do oryginalnego wpisu na dany temat.
Dzięki temu niezależnie jakich słów używasz w wyszukiwarce, to większa szansa że znajdziesz albo oryginalny wpis albo duplikat i cię przekieruje.
Idiotyczne jest zamykanie duplikatu i tworzenie ślepej uliczki.
Na stackoverflow jest sporo
  • Odpowiedz
@rybonur: no jak masz sprzęt który ma 8 lat to tak... wiesz ja też korzystałem z tego forum. I tak jak ci napisałem obecnie korzystam z filmików hindusów, czy chinoli. Tam nie raz przeczytałem trzy strony i dowiedziałem się że temat już byl.... no sorry jak na forum o elektryce itd. nie fajnie. Przepisy, podzespoły zmieniają się co pół roku.
  • Odpowiedz
@BoskiPrototyp: No ale jedno nie wyklucza drugiego. Korzystaj z obu źródeł. Dla mnie forma moderowania treści na Elektrodzie to ogromna wartość dodana. Brak dzieciarni i nieuków. Miód.
  • Odpowiedz
@rybonur: w sumie masz rację... W sumie na pewno... Tutaj chodzi o konstrukcję i to jak ich wyszukuje google. Ale to też jest tak że ja np szukam tematu dodaje inurl. I wiadomo elektroda. I dostaje tam odnośnik do tematu z 2018. Nie zamykanie tematów nawet dla debili jest głupotą.
  • Odpowiedz
@Shatter: forum lizania się po jajach.
Na większości forum nawet jak się założy konto i napisze normalnie co się chce, za ile do czego to ludzie zaproponują coś porządnego a nie przekierują ciebie do zakładki szukaj (która nie działa XD). Nie zawsze są to najlepsze opcje ale lepsze niż w ciemno czy z gówno artykułów. Dodatkowo mogą nakierować na co patrzeć itd.

Gorsze są chyba tylko fora samochodowe bo tam nikt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@CzerwonaPoprzeczka: Próbujesz później coś znaleźć w google a tu pierwsze 3 strony zawalone elektrodą i tematami "było. użyj opcji szukaj" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby podlinkowali oryginał to by nie było problemu, a tak google indeksuje te zamknięte tematy i nic nie idzie znaleźć, chyba że chcesz spędzić 3 godziny na tym ich forum, żeby znaleźć odpowiedź na jedną pierdołę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@rybonur: dobra już wiemy, że jesteś jednym z tych toksyków z elektrody. Nie, ten sposób moderowania nie jest w porządku, nikt nie odsyła do rozwiązanych wątków, kasują wątki za to, że ktoś napisze km zamiast KM, albo jak tu - mimo że ktoś chciał dać zdjęcia, a kto inny o nie poprosił, to zamknęli wątek. Fantastyczna moderacja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cielak44: ta, fora samochodowe to super sprawa, ludzie pytają, nie podają końca sprawy, albo piszą "już działa dzięki", a ty zostajesz z czterema hipotezami do sprawdzenia
  • Odpowiedz
że jesteś jednym z tych toksyków z elektrody


@Shatter: Nie jestem. Korzystam sporadycznie bo nie jestem pro. Jeśli ci bardziej odpowiada w rozwiązywaniu problemów technicznych forma grupek na fejsiku albo szitposting na mikroblogu to nic komu do tego. Korzystać z Elektrody trza umić. A jak nie umisz to płacz tu jak mała dziewczynka. Elektroda to prywatny portal i nie jest obowiązkowa.
  • Odpowiedz
@Shatter zawsze myślałem że to oczywiste że to sfrustrowani szefowie firm naprawiających sprzęta, którzy mają za dużo czasu w ciągu dnia, z powodu małej ilości zleceń
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybonur: no przecież poza byciem toksykiem, który zamyka wątek, gdy ktoś prosi w nim o pomoc, nie ma nic, oprócz grupek na Facebooku xd
  • Odpowiedz
no przecież poza byciem toksykiem, który zamyka wątek, gdy ktoś prosi w nim o pomoc, nie ma nic, oprócz grupek na Facebooku xd


@Shatter: No to właśnie z tych rzeczy korzystaj zamiast z #!$%@? Elektrody.
  • Odpowiedz
@Shatter ja na elektrodzie i podobnych forach stulejarskich mam konta jako Asia1992 albo inna xXxAmeliaxXx. Studiowalem mechatronike i widzialem jak dziewczyny na roku wykorzystywaly idiotow do robienia za nich wszystkiego. I co? I z babskim kontem na elektrodzie stulejarze wysylali mi skany ksiazek na priv z tlumaczeniem co i jak. Ale juz konto jako Cinek1992 to od razu byloby "uzyj opcji szukaj, zamykam" xD
  • Odpowiedz
swoją drogą to ludzie to debile co zamiast wpisać w google zapytanie to dej zdjecia, a co lepsze? X czy y? Bo sa zbyt leniwi zeby poswiecic czas na znalezenienie informacji i chca na tacy to co moga znaleźć w wyszukiwarce w 5 minut max


@NorthWarrior: Generalnie masz rację, ale z drugiej strony czasem szukam opisu jakiegoś problemu, wchodze na te wątki po forach a tam co? "Szukaj w google, jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yahoomlody: prawda, kiedyś w techbazie różowa założyła tam konto z imieniem chyba i cyk cyk odpowiedzi na trudne pytania od ręki dostępne XD
  • Odpowiedz