Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@NorthWarrior: w wątku gość pochwalił się rozwiązaniem Innym niż wszystkie, które oszczędza kilka godzin pracy ale pokazał tylko koniec prac, inni potem mówili że da się i mogą dać zdjęcia
  • Odpowiedz
@Shatter: Nie mowie ze w tym wypadku tak jest bo nawet nie wiem czego dotyczy. Ale ogólnie masz np calego neta #!$%@? pytaniami "a co lepsze? Sriaomi 5x turbo 5g bambus edyszyn czy rilmi 8 pro plus x 9g"

Tak jakby #!$%@? na yt nie bylo 50 recenzji po polsku i 1000 porownan z innymi modelami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@kaspe: to by wyjaśniało, że wejście pierwszy raz do takiego sklepu jest takie samo jak wejście pierwszy raz na elektrodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przychodzisz i mówisz cichutko "poproszę kondesator 22nF" a ten na cały bęben "JAKI? ELEKTROLIT? TANTAL? SMD?" a ty "nie wiem..." i wszyscy na ciebie patrzą i wytykają palcami
  • Odpowiedz
@NorthWarrior

: swoją drogą to ludzie to debile co zamiast wpisać w google zapytanie to dej zdjecia, a co lepsze? X czy y? Bo sa zbyt leniwi zeby poswiecic czas na znalezenienie informacji i chca na tacy to co moga znaleźć w wyszukiwarce w 5 minut max...


Ale w sumie co w tym złego? Jeśli dla kogoś tak jest szybciej a drugi ktoś kto znajdzie taki post w przypływie dobroci uzna, że
  • Odpowiedz
XD a #!$%@? zamykam ten wątek był wałkowany tysiąc razy


@BoskiPrototyp: #!$%@? takich gównopytań od gamoni do śmieci by wyszukiwarki tego szajsu nie indeksowały to błogosławieństwo. Dzięki temu na palcach jednej ręki mogę policzyć przypadki kiedy nie znalazłem tam interesującej treści. Chwała Elektrodzie DX
  • Odpowiedz
a jak będziesz nadal zawracał dupę to ban"


@johnkashtan: No z poziomem reprezentowanym tam przez co poniektórych to właściwa droga. Elektroda to branżowe forum. Nie znasz podstaw to idź gdzie indziej. Na fejsika albo wypoka.
  • Odpowiedz