Wpis z mikrobloga

Witam, Janusz pyta ... czy jest jakiś powiadamiacz informujący via e-mail (gmail) o wahnięciach kursu ? Np. alert jeśli btc spada poniżej zadanej kwoty, lub powyżej.. Marzeniem byłyby sms-y lub wiadomości push (windows phone), bezpłatne oczywiście. Ileż można zapałek w ślipiach łamać wpatrując się nocami w wykresy! Mam powiadomienia na pulpicie, ale to mnie z łóżka w nocy nie zerwie. E-mail, w telefonie ma dźwęk, czyli jeszcze jak cię mogę... Pomożecie?

#bitcoin #januszprosi #bitcurex #btce
  • 68
@MrHankey: a na windows phone?

@3KhUCUlimceeymLuDSkb: brzmi ciekawie,lae jak to napisać? zielony jestem w temacie "pisania" czegokolwiek w języku komputerowym. Z informacji wystarczy mi tylko aktualny kurs. Info jeśli spadnie poniżej lub wskoczy powyżej zadanej kwoty. Czyli ustawiam przedział np od 3000 do 3500, jak przekroczy, dostaje info
@jambor87: pewnie są nie wiem nie sprawdzałem. Ale skoro na androida jest kilka i działają dokładnie tak jak opisałeś czyli dzwoni mi telefon jak przekroczy albo spadnie do jakiejśc wartości to na windows phone pewnie też są. Poszukaj.