Wpis z mikrobloga

Witam, Janusz pyta ... czy jest jakiś powiadamiacz informujący via e-mail (gmail) o wahnięciach kursu ? Np. alert jeśli btc spada poniżej zadanej kwoty, lub powyżej.. Marzeniem byłyby sms-y lub wiadomości push (windows phone), bezpłatne oczywiście. Ileż można zapałek w ślipiach łamać wpatrując się nocami w wykresy! Mam powiadomienia na pulpicie, ale to mnie z łóżka w nocy nie zerwie. E-mail, w telefonie ma dźwęk, czyli jeszcze jak cię mogę... Pomożecie?

#bitcoin #januszprosi #bitcurex #btce
  • 68
  • Odpowiedz
@3KhUCUlimceeymLuDSkb: wszystko spoko, tylko podałem Ci złą statystykę do wyboru. Chodziło mi o cenę , a podąłem Ci śr.ważoną. Działa i dzwięk jest spoko :) wypas by był jeśli wysyłałoby te maile i wiadomosci z bramki. Ogarnij proszę : )
  • Odpowiedz
@jambor87: Dodałem takie coś, że jak Cie rozłączy to pojawia się informacja błąd połączenia i próbuje co 15 sekund połączyć się znowu. Wiadomości z bramki to odległa przyszłośc ale maila dodam jeszcze dzisiaj. Napisz który parametr ma pobierać z tej listy.

{ "avg" : 3318,

"buy" :
  • Odpowiedz
@3KhUCUlimceeymLuDSkb: w zupełności wystarczy, ale jak to nic nie zmieni ustaw na 5.

Najlepiej zeby bylo zwyczajne okienko z tym mailem, do wpisania adresu w sensie, tak jak przy wyborze progów. dzwięki jak da rade zmienić na mp3, wiekszy wybor bedzie :D fajnie tez jakby można go bylo zminimalizowac do tego pasku po prawej, zeby dzialal w tle ,ale to juz tylko takie moje 3 grosze :) licze ,ze wiecej
  • Odpowiedz