Wpis z mikrobloga

#podroze Cześć, jestem socialmediowego autorem Projektu Szeptańce i chciałbym zaprosić do dyskusji i obserwowania każdego miłośnika legend i nawiedzonych, dzikich, zapomnianych miejsc. Wszelkiego typu uroczysk, zamczysk, ruin i pałaców. Stworzyliśmy mapę kilku regionów naszego kraju oraz całkiem za friko dzielimy się legendami i baśniami jakie dane nam było poznać. Wybaczcie prymitywność kontaktu, nie jestem przyzwyczajony do takiej formy komunikacji. Postaram się szybko ogarnąć ;)
  • 5
  • Odpowiedz
@MordechajGajusz: Chce jak najbardziej! Tylko nie mogę wysłać linku bo pojawia się komunikat o błędzie. Faktycznie mój błąd, tutaj nie napisałem. Zajmujemy się zbieraniem legend i baśni, upowszechnianiem za pomocą social mediów, oraz oznaczaniem ich na interaktywnej mapie Google. Każdy znaleziony punkt, dostaje swoją teczkę, która pozwala na zapoznanie się z treścią, położeniem i humorystyczną segregacją przynależności danej legendy do kilku sekcji. Potem śladem tych punktów konstruujemy Światła Pamięci - LightSpoty-Latarnie,
  • Odpowiedz