Wpis z mikrobloga

@LilyOfTheValley: Dokładnie tak. Z moich badań jednoznacznie wynika, że brak seksu prowadzi u mężczyzn do nieodwracalnych zmian w mózgu, stanów lękowych i obniżenia poczucia własnej wartości. Jest to nie tyle zmiana w psychice co przetrwała zmiana w strukturach mózgu.

Na domiar złego walenie konia nie pozwoli oszukać systemu, bo na #!$%@? mężczyzny znajdują się specjalne receptory, które dają sygnał do mózgu, czy ma kontakt z prawdziwą cipką, czy próbuje oszukać system,
@M_xxx: Teorie Jerzego zięby nie mają odzwierciedlenia w praktyce, natomiast wystarczy spojrzeć na mężczyzn którzy nie ruchają, żeby widzieć jak destrukcyjny i wyniszczający ma to na nich wpływ.

Każdy kto to kwestionuje jest durniem i ignorantem.
Bzdura. Przez 10 lat wmawiałem młodym mężczyznom, że kobiety lecą na wyrzeźbionych przystojniaków. Jest to kłamstwo, które jest powielane w internecie przez ludzi z zerowym doświadczeniem w temacie. Teraz próbuję to odkręcić.

Kobiety faktycznie lecą na wysokich i dużych facetów, ale takich misiowatych, ulanych z brzuchem piwnym i koniecznie tatuażami.

Jakieś kaloryfery to dla kobiet nie jest nic atrakcyjnego, bo jak widzi takiego faceta to myśli sobie: "z ładnej miski się nie
Na domiar złego walenie konia nie pozwoli oszukać systemu, bo na #!$%@? mężczyzny znajdują się specjalne receptory, które dają sygnał do mózgu, czy ma kontakt z prawdziwą cipką, czy próbuje oszukać system, więc masturbacja jeszcze pogłębia problem, bo prolaktyna uwolniona po seksie, a po masturbacji trafia do zupełnie innych obszarów w mózgu i tam działa jak nootrop i je rozbudowuje.


@Ynfluencer: masz jakieś źródło potwierdzające te rewelację, czy sam to teraz
@kfiatek_na_parapecie: Stary, ja Cię dobrze rozumiem, bo sam przez lata myślałem, że tylko chady, kaloryfery itd., ale rzeczywistość to weryfikuje, ciężko wyjść z banki, ale najlepsze laski są zawsze z ulanymi miśkami i każdy gada "co ona w nim widzi", a one ich tak kochają, że sobie tego nie wyobrażasz. Poza tym fakty są takie, że kaloryfera i tak nikt nie utrzyma za długo, jeśli nie wspomaga się farmakologią. Organizm ma
@Ynfluencer: ale ja #!$%@? wiem o czym ty mowisz xddd
po prostu nie masz racji, to, ze istnieje pewna grupa lasek, ktore mają predylekcje do misiowatej budowy ciala u partnera nie znaczy, ze spoleczenstwo nagle zacznie uwazac, ze misiowata postura jest pożądana bo nie jest. Misiowaty ma lepiej niz suchoklates, ale dajel lepiej miec #!$%@? mies nie niz tluszcz xdddd
poza tym kobiety pragna bezpieczenstwa i misiowata postura im to przypomina
@kfiatek_na_parapecie: W pewnych aspektach się z Tobą zgadzam, ale w pewnych nie. Kobiety nigdy tak nie pokochają żadnego Chada jak ulanego misia z rozlazły mi tatuażami i wyrokami na koncie. Chad wydaje im się sztuczny, będą się uśmiechać do chadow, adorować, ale taki niewiele zarucha w porównaniu do miśków. Oczywiście będzie się chwalił co to on nie zrobił i pokaże tylko to co świadczy o jego sukcesie. Te chady mają napompowane
@kfiatek_na_parapecie: No tak, to jest tylko jeden atrybut, ale kolejność jest taka:

1. Ulany misiaczek z rozlazłym tatuażem.
2. Napakowany przystojniak
3. Chudy leszcz

Przy tym tych dwóch ostatnich to bym nawet zestawił ze sobą w pewnych przypadkach.

Reszta ważnych atrybutów to: 190 wzrostu, kasa z przekrętów, prymitywizm i ekstrawersja, dobrze by były też jakieś błędy z przeszłości, wyroki na koncie etc.
Uszczęśliwienie kobiety jest banalnie proste. Należy tylko być :

1. przyjacielem

2. partnerem

3. kochankiem

4. bratem

5. ojcem

6. nauczycielem

(...)

@AssRock: Ta lista wyglada jakby skonstruowano ją z deklaracji kobiet odnośnie tego, czego pragną. W rzeczywistości jednak, układ odpowiedzialny za ocenianie atrakcyjnosci partnera jest niezależny od układów, których używają do generowania tych list oczekiwań.

Specjaliści zgadzają się, wobec ogromnej jednorodności wyników, na przestrzeni kultur, statusu ekonomicznego itd kobiet, iż
@girlsjustwannahavefun: A jakie masz np. Ty? Ja rozmawialem ze znajomymi singielkami (mniej więcej w podobnym wieku, okolice 30) i w zasadzie wszystkie mówią to samo że chcialyby "normalnego" faceta. Potem okazuje się że mają setki par czy tam polubien na tinderze, ale żaden z tych mężczyzn nie jest normalny, bo gdyby był, to by nie wysłał im polubienia :) Albo "no facet musi mi się podobać co ja na to poradzę"
@Orzeech: teudno spotykać się z kimś, kto nam się nie podoba. I nie jest to zależne od płci- każdy człowiek spotyka się tylko z osobami które im wizualnie odpowiadają. Moje wymagania? Aby ogarniał swoje życie na podobnym poziomie jak ja. Żeby miał prace. Żeby miał podobne wartości do moich tj zaufanie, szczerość. Żeby nie był zdrajca. I żeby chciał ślubu tj jak ;) nie wydaje mi się, żebym wymagała czegoś nadzwyczajnego.