Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: Nie, nie uważam tak (w mojej bańce wszystkie kobiety mają bardzo wysokie wymagania), ale chciałbym zwrócić Twoja uwagę na to że tylko potwierdzasz wpis opa, bo ze zwyczajnymi, normalnymi wymaganiami celujesz może tak naprawdę w max 0,5% mężczyzn :)
@Orzeech: jasne :) z tym ze jestem gotowa na to. Wole być sama niż z kimś na sile :) nie umiem zakochać się na sile. Nie umiem być z kimś z wygody :) wiec ja świadomie podejmuje decyzje :) zreszta większość życia swojego byłam w długich związkach. Wiec wiem z czym to się je.
@girlsjustwannahavefun: No i krzyżyk na drogę, tylko nie narzekaj na biednych wykopków, którzy nie mają szans przejść przez gęste sito wymagań nawet niskiej jakości kobiety, bo wiekszosc z Was ma naprawde wymagania nie do spełnienia dla 99% mężczyzn :)

Osobiście się bardzo cieszę że znalazłem partnerkę przed era tinderow i podobnych, współczuję kumplom którzy są samotni albo decydują się na cokolwiek żeby tylko samotnymi nie być
@girlsjustwannahavefun: Wykopki narzekają na to, że kobiety mają o wiele wyższe wymagania względem partnerów niż faceci. Celują głównie w facetów o wiele bardziej atrakcyjnych niż one same. Faceci za to nie mają problemów być z kobietą na ich poziomie atrakcyjności lub niżej. Oczywiście generalizuje, ale wiele jest statystyk potwierdzających to.

Chciałaś też jakieś dane to proszę w parę sekund jakiś artykuł znalazłem z danymi z tindera. Facet średnio daje lajka 50%
@girlsjustwannahavefun No i to jest kwintesencja argumentu. Faceci częściej dają w prawo. Kobiety mają o wiele większe wymagania z jakiegoś powodu.

Pic rel, który ostatnio zapisałem bo mnie aż zdziwiły te statystyki. Dane z uniwerka - 1.36 milion kobiet, 1 mil mężczyzn. 640 tys. aktywnych seksualnie kobiet, jedynie 350 tys aktywnych mężczyzn. Można by pomyśleć, że z taką większością kobiet to facet by "wybierał" to jednak jest na odwrót i 55% facetów
suweren_sudoku - @girlsjustwannahavefun No i to jest kwintesencja argumentu. Faceci c...

źródło: comment_1648302079lEt4kv3ZJcqMUY39AgRUoV.jpg

Pobierz
@girlsjustwannahavefun: A kobiety za każdym razem odpisują? Już ile wykopków tutaj narzekało, że trzeba na głowie stawać a kobiety albo nie odpisują w ogóle albo jednym słowem typu "aha". Ale akurat tutaj nie mam danych co do odpowiedzi. Musiałbym poszukać.

Ale twoje narzekania to trochę jak narzekania Oskarka, bo mu ojciec kupił mieszkanie z dala od centrum, a normik musi #!$%@?ć 15 lat, żeby jakiekolwiek mieć.