Wpis z mikrobloga

No to tak, zmieniłem dziś felgi aluminiowe (z zimowkami) na stalowe z letnimi... Wiadomo, że wolę alu, i takie pytanko, czy nic się nie stanie jak do maja bym miał te zimowe? Nie chcę ich styrać bo są dobre i świeże, ale te stalowe wyglądają jak gówno. Pytanie numer dwa, te letnie, które mam to tak wyglądają jak ma zdjęciu, jakbyście ocenili ich stan? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motoryzacja #mechanikasamochodowa
Pobierz
źródło: comment_1648230454ixkXvv4RLtr78BTGsw6bbx.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agareas: pękania na oponie to skutek działania ozonu na gumę. Jest to normalny proces starzenia się opony. Dojedź je ostatni sezon i zostaw u wulkanizatora
@agareas Wywalaj te goodyeary których to już i tak ostatni sezon bo producenci zalecają wywalić po 10 latach od produkcji i kupuj komplet 205/55 R16 na te alusy o ile to 16, Hankooki Ventus Prime 3 albo 4 będą kosztować troszkę ponad 1k zł a są zajebiste :)

Sam właśnie kończę komplet Hankookow Kinergy Eco na 307 i biorę Ventus Prime, świetne opony w dobrej cenie.
@agareas Nie wiem co to są letnie zimówki XD ale jak chcesz jeździć na zimówkach w wyższych temperaturach to trochę bardziej będą sie zużywać, więc po tych dwóch miesiącach w wyższych temperaturach może być jak po całej zimie albo dwóch. Ja bym kupił nowe letnie.