Wpis z mikrobloga

Dla wygodnych sam konkretny fragment:

Gromota i Kempes manipuluje o Korwinie: "Gdy Ukraina wygra wojnę to pojawi się u naszych granic i zażąda Przemyśla, Chełma.
"

Korwin: "duża wygrana Ukrainy jest dla nas niedobra. Taka lekka wygrana, albo lekka porażka - to jest dla nas najlepsze."

Czyli wg Korwina przy "dużej wygranej" to by się stało, a nie że w ogóle wygranej.
#ukraina #rosja #wojna #krul #konfederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji #patologiazewsi #korwin

Screeny, źródła, o banie od Kempesa za moją demaskację: https://www.wykop.pl/wpis/64609371/odp-tutaj-bo-kempes-zablokowal-mnie-po-mojej-demas/ #polityka
CzerwonaPoprzeczka - Dla wygodnych sam konkretny fragment:

Gromota i Kempes manipu...
  • 20
co on piepszy przecież lepiej jakby wygrali bo nie będziemy graniczyć z kacapami. Ten Korwun to chyba faktycznie jakiś agent xD


@plugan120: Mam złe wiadomości, bo nawet tak króciutko przycięty fragment cię przerasta...
Lekka wygrana lub przegrana - dobrze. (np. zabranie tylko kawałka terenu Ukrainy albo obrona całej Ukrainy).
Duża wygrana - źle. (rozwalenie Rosji i zabranie też terenów Rosji - z podkreśleniem, że mało prawdopodobne).

Naprawdę cię to przerasta, czy
krul #!$%@? kocopoły a kuce tłumaczą go i oskarżają wszystkich innych o manipulacje, wycinanie z kontekstu albo głupotę i niezrozumienie geniuszu Janusza. Tyle lat, zero zmian. xD


@cotidiemorior: Zawsze powtarzam: Korwina jest za co krytykować i wyśmiewać. Neuropa jednak i tak musi dodać coś od siebie, jakieś kłamstwo czy manipulację. Bo oni produkują gówno czy jest za co, czy nie ma za co. Więc z automatu ZAWSZE dodają coś od siebie,
ile bym dał, żeby społeczeństwo po prostu zlało tych dziadów z konfederacji, tak jak zlewa dajmy na to jehowych. Gdyby nikt nie postował, nie kręcił beki, nie komentował ich wpisów, filmów etc - przepadliby w tydzień.


@LMLOGID: No widzisz, najwyraźniej dla neuropy, czyli trolli opłacanych przez PiS + pożytecznych idiotów z lewicy nie ma większego problemu, niż Konfederacja. xD
Jakoś są tak bezwartościowi, że tylko o nich na okrągło piszą. xDD
@CzerwonaPoprzeczka: pozwolę sobie dokonać dekonstrukcji słów JKM jak i twojej interpretacji. Wynikać ma z nich jakoby neutralne stanowisko, że wygrana w takiej i takiej sytuacji niesie takie i takie konsekwencje dla Polski. Kryje się za tym jednak co innego, konkretny ukryty kontekst, który też wynika z innych mądrości JKM. A więc stawienie znaku równości między Ukrainą a Rosją, znaku równości, którego nie ma bo jedynym zagrożeniem dla Polski jest Rosja.

Regularne
WAŻNY SZCZEGÓŁ:
Korwin mówił że duża wygrana Ukrainy jest mało prawdopodobna, więc ogólnie tym samym ocenia, że zagrożenie ze strony Ukrainy również jest mało prawdopodobne.
To też jest pomijane przez Kempesa i Gromotę, co też jest silną manipulacją.

Bo przedstawia to jako coś co Korwin twierdzi i tak to ludzie odbierają, a on to dał jako mało prawdopodobną rzecz.
@CzerwonaPoprzeczka:
Mówi też:

Tragedią dla Polski byłoby gdyby Ukraina wygrała to druzgocąco, czyli Rosja się rozpadła


Nie byłoby, to byłoby najlepsze co może się stać, bo Rosja to absolutny rak. A Ukraina nie zagraża Polsce, bo:
1. Jesteśmy w NATO
2. Bardzo im obecnie pomagamy i nasze stosunki są bardzo dobre - co oczywiście próbują zepsuć kreatury z Konfederacji przez namiętne szczucie.
1. Jesteśmy w NATO


@ziumbalapl: Ten argument do mnie przemawia.
Aczkolwiek silny sąsiad to oczywiście nie jest coś pozytywnego.

Drugi argument - no poklepać po plecach jak każdy amerykański prezydent to za to mogą, ale Ukraina to nie frajerzy, żeby się poświęcać jak ktoś coś daje za darmo.