Wpis z mikrobloga

Jeszcze znowu tylko jutro i będę mógł się napić dużo w końcu przed kąkuterem za to, że przetrwałem cały tydzień, gdy w tym czasie normictwo i julki będą korzystać z prawdziwego życia. W Kwietniu czekają mnie 4 Soboty darmowe w kołchozie. Uprzedzam normictwo, że do żadnego innego kołchozu mnie nie przyjmą tak łatwo, a muszę jakoś przeżyć.
#przegryw
#depresja #samotnosc ##!$%@?
DamianeX1X - Jeszcze znowu tylko jutro i będę mógł się napić dużo w końcu przed kąkut...

źródło: comment_1648152242UwDYCHDLqMttpXnmhlqdeQ.jpg

Pobierz
  • 4
@eldzej_10: Na umowie ponoć jest jakiś haczyk, o niby za te Soboty bo inni kołchoźnicy to analizowali, że w razie potrzeby może być zwiekszona ilość godzin / dni w tygodniu, ale w bierzącym roku janusz musi oddać te dni jako wolne któreś w tygodniu.
Rok temu było tak, że jak były soboty i ileś ich się tam przerobiło to w Grudniu mieliśmy wolne od 15.
@DamianeX1X: Mordo, nie czy nie odpisuję na zarzutkę, ale dlaczego w sumie nie wyemigrujesz? Nawet na rok czy parę miesięcy przez agencję.
Przez załóżmy 10 miesięcy będziesz mógł sobie odłożyć na tyle, że jak wrócisz do Polski to pożyjesz przynajmniej z rok bez żadnej pracy z wynajmem kawalerki. Po co się męczyć w polskim kołchozie, jak można wyjechać za granicę i nikt Cię tam nie traktuje jak śmiecia?
Pierwszy raz jak