Wpis z mikrobloga

Mircy, nie rozumiem. Mój niebieski ze mną nie gada. Od lat nie spytał jak mi minął dzień czy jakie mam plany. Zegzów nie ma. Ja bo antykoncepcja mnie wyzuła z jakichkolwiek pragnień, poza tym typ mnie obraża i poniża co drugi dzień. Wczoraj między praniem a robieniem kanapek dzieciom do szkoły poszłam się koleżanki na półtorej godziny, a ten #!$%@? sobie, ze go zdradzam, idę na randkę, to żebym wzięła kondomy. Dzisiaj znów - a gdzie byłam, o której wróciłam, a co to za koleżanka a jak na na imię, a gdzie ja poznałam. I do córki mówi, ze mama ma chłopaka.

Jednego dnia mnie wyzywa, drugiego próbuje obmacywać.
Generalnie niedługo i tak skoczę, ale wcześniej muszę wiedzieć - dlaczego? Dlaczego ze mną jest, skoro tak nisko o mnie myśli? Dlaczego mu zależy, co go obchodzi, czy mam kogoś czy nie? Nie obchodzi go jak żyje, czy w ogóle żyje, ale obchodzi czy ruchem kogoś innego?

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 69
nie masz zielonego pojecia jak go traktuję


@zbrodnia_i_kawa: wiem, napisałaś.

Czy dał Ci kosza jakiś facet? Pewnie nie.
Czy odważyłaby się podejść do faceta i poderwać go? Nie, jak większość kobiet obawisz się odrzucenia i "wolisz jak to facet robi pierwszy krok".

Wiesz jak działa ustawiczna odmowa zainteresowania małżona? Tak jak kosz. Jakbyś się czuła gdybyś codziennie dostawała kosza od kogoś? Po tygodniu byłabyś na psychotropach z ciężką depresją. Jak znoszą
@kosmita gdybym dostawala kosza od kogos, to zainteresowalabym sie dlaczego dostaje od kogos kosza. Pogadalabym z ta osoba i po prostu zapytala. Gdybym chciala, zeby ktos sie ze mna przespal, to prawdopodobnie zaczelabym wlasnie od tego zeby być miła. Moze nie chwytalabym wybranka za fiuta znienacka i nie szczypała po jajach rzucajac na łóżko. Nie wkladalabym rak w jego majtki przy dzieciach. Moze nie prosilabym o seks, jesli wiedzialabym, ze wstal o
@kosmita samo zalozenie, ze nie inicjowalam seksu, jest niestety bledne i nie wiem po co ,przychodzisz tu, pod moj watek, gdzie szukam rozwiazania i wywalasz swoje wlasne gówno. Sam napisz wpis otaguj logokarozowych paskow i pytaj o swoje rady, lub - co do ciebie bardziej podobne - pisz wlasne madrosci.