Wpis z mikrobloga

@mroz3: jak mnie ten prezydent wkurza, to jest coś niespotykanego. Jeszcze na początku kadencji myślałem że może to nawet dobry wybór, ale widzę że jemu zależy tylko ja lizaniu się po jajkach - wszystko dobrze, wszystko pięknie, a co złego to nie my, zresztą - nikt o tym nie usłyszy bo będzie ban.

Polska klasa polityczna to dno.
Oby do wyborów objawił się ktoś lepszy.
  • Odpowiedz
@jucio: Nie wiem jak tam sytuacja polityczna we wro ale parę razy widziałem komentarze, że tam chyba jedyną konkurencją jest ktoś z PiS, tak? Bo o ile nie trawię obecnego prezydenta i chętnie bym się zameldował, żeby zagłosować na kogoś innego, to trzeba jeszcze mieć na kogo.
  • Odpowiedz
to trzeba jeszcze mieć na kogo.


@Murasame: oto największy problem bo jak znowu główną konkurentką będzie trzecioligowa garsonka prezesa Stachowiak-Różecka to Sutryk nawet nie musi się z fotela ruszać żeby wygrać wybory
  • Odpowiedz
@mroz3: @bardzospokojnyczlowiek: @jucio: To nie jest kopia Dutkiewicza z pierwszych kadencji. To jest gość który otoczył się tak jak Dudi w przedostatniej i ostatniej kadencji ludźmi którzy za niego ogarniają i pokazują mu codziennie rano jak jest świetnie. Tylko Dutkiewiczowi to zajeło znacznie dłużej, żeby dojść do teog poziomu.

Niestety gość nie stał się narcyzem. @ajuto00: on po prostu uwierzył, że jest jedyną szansą
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: @mroz3 na prezydenta, jeśli dobrze pamiętam, mi miał jedynie przypaść stołek rzecznika prasowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzieś po mirko jeszcze się wala lista obsadzonych stanowisk, pamiętasz w sumie, co Ci przypadło? Może czas zrobić przetasowania w gabinecie cieni ;d
  • Odpowiedz